Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli do wieczności- na podstawie informacji otrzymanych od internautów


2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń

Bielcza
Janina Brzoza (88) z d. Latocha
Brzesko
Józef Biel (59)
Jadwiga Filip (95)
Stanisław Imioło (67)
Józef Zbigniew  Hamielec (70)
Piotr Hasiak (54)
Józef Jurgała (91)
Anna Koczwara (87)
Józefa Kucia (88)
Edward Kural  (95)
Jan Kwaśniewicz (72)
Stefania Michalska (85)
Genowefa Mleczko (89) z d. Mach
Jan Piątkowski (68)
Stanisław Przybyło (69)
Józef Serafin (73) - Słotwina
Zenon Smoliński (83)
Genowefa Więcek (84)
Patryk Czachor (21)
Czchów
Henryk Kornaś (81)
Dębno
Stanisław Kliś (71)
Gnojnik
Stefan Górowski (84)
Rozalia Panek (91)
Eugeniusz Frankowski (83)
Jadowniki
Wojciech Fic (42)
Emilia Koczwara (83) z d. Skórnóg
Maria Wielgosz (74) z d. Kubik
Jasień
Irena Pytka (68) z d. Mucha
Mokrzyska
Józef Kądziołka (90)
Wawrzyniec Piwowarski (68)
Sławomir  Rosa (64)
Okocim
Teresa Król (54)
Zbigniew Skórnóg (80)

Uszew
Czesław Klecki (76)
Zawada Uszewska
Edward Zych (91)
Luty

Borzęcin
Emilia Piękosz-Hynek (88), więcej »
Brzesko
Bożena Cyga (50)
Benedykt Dąbrowa (80) - Słotwina
Bogdan Garczyński (79)
Irena Grzelka (85)
Wiesław Gurgul (79)
Franciszek Hajdo (85)
Bogumiła Hazik (72)
Alicja Jędrzejczyk (83)
Janina Kaim (75)
Ryszard Kapcia (73)
Józef Kuchta (56)
Józefa Lasota (92)
Jan Ormiański (77)
Lucjan Macias (92)
Helena Ruchała (84)
Jadwiga Sediwy (95)
Andrzej Sumara (61)
Aureli Syweńki (98), więcej »
Józef Zając (76)
Genowefa Wolnik (70)
Bucze
Józef Gładysz (80)
Czchów
Marian Białka (84)
Krystyna Białka (88)
Helena Kmiecik (85)
Jan Skwarło (75)
Maria Smajdor (92)
Dębno
Józef Babicz (68)
Gnojnik
Krystyna Marcinek (63)
Gosprzydowa
Kazimierz Zaczyński (96)
Jadowniki
Marcin Borowiec (39)
Zofia Dadej (89)
Andrzej Idzi (76)
Helena Mrówka (62) z d. Stawowska
Wacław Nalepa (63)
Jasień
Jan Laska (82)
Aurelia Palej (66) z d. Góra
Józef Pawełek (39)
Jastew
Krystian Kozub (32)
Julian Kubala (86)
Lewniowa
Maria Jarzębak (63)
Mokrzyska
Tadeusz Chamielec (75)
Elżbieta Gibała (60) z d. Mrówka
Zofia Kobyłecka (75)
Okocim
Helena Kotra (68)
Łukasz Mądry (25)
Helena Nalepa (88) z d. Machowska
Poręba Spytkowska
Jan Francuz (66)
Łukasz Papież (26)
Lesław Rzenno (66)
Szczepanów
Tadeusz Lis (78)
Adam Łuszcz (58)
Krzysztof Skowyrski (66)
Tworkowa
Józef Górka (73)

Uszew
Tadeusz Biernat (92)
Władysław Dadej (81)
Józefa Jaroszek (63)
Marzec

Biadoliny Radłowskie
Marta Krasnopolska (64) z d.Rakoczy 
Bielcza
Stanisław Sala (68)
Borzęcin
Grażyna Kuliszewska (34) z d. Wróbel
Brzesko
Stanisław Czerny (67)
Janina Drąg (74)
Anna Fior (74)
Piotr Flądro (65)
Michał Gibała (90)
Jaś Jaroszek ()
Bożena Kurnik (66)
Bogdan Libera (63)
Mieczysław Łanocha (93)
Józefa Nowak (79)
Maria Palej (87)
Teresa Rudnik (63)
Jan Tuzel (66)
Janina Waligóra (86) z d. Placek
Bucze
Stanisław Witkowski (71)
Czchów
Jacek Głowacki (68)
Józef Jędrychowski (87)
Gnojnik
Maria Jaroszek (80)
Jan Klimas (62) więcej »
Stanisław Kornaś (79)
Franciszka Łomzik (92)
Gosprzydowa
Marian (Ryszard) Kopeć (71)
Sabina Mitera (60) z d. Gajec
Halina Zaczyńska (58) 
Jadowniki
Jerzy Brożek (57)
Maria Czarnecka (86) z d.Mrówka
Genowefa Sala (82)
Jasień
Maria Biel (93)
Zofia Orzeł (76) z.d.Przybyło
Janina Szuba (80)
Jurków
Janina Kawa-Lipińska (94)
Mokrzyska
Tadeusz Lis (78)
Marian Ropek (85)
Okocim
Józef Bernacik (91)
Katarzyna Muller (63)
Piaski Drużków
Kazimierz Mróz (73)
Poręba Spytkowska
Władysław Kubies (82)
Maria Papież (81)
Szczepanów
Henryk Bratek (57)
Sterkowiec
Kazimiera Legutko (82)
Tworkowa
Janina Kornaś (85)
Uszew
Anna Sliwińska (72) z d. Kowalczyk
Wola Dębińska 
Józefa Ptasińska (91) z.d.Rudek

Żerków
Tadeusz Niemiec (64)
Kwiecień

Brzesko
Maria Habryło (83)
Emilia Korman (91)
Janina Mękarska (81)
Wanda Podrygała (69)
Urszula Porwisz (60) z d. Cesnyka - Słotwina
Marian Pukal (72)
Krzysztof Śliwa (73)
Eugeniusz Wełna (90)
Zbigniew Zydroń (68)
Bucze
Kazimierz Borowiec (77)

Czchów
Kazimierz Flasiński (25)
Jan Prusak (91)
Marian Wiejowski (76)
Krystyna Wrona (90)
Dębno
Antoni Kural (67)
Gnojnik
Karol Mitera (89)
Adam Niemczuk (55)
Bogusława Stańczyk (55)
Jadowniki
Marian Czernecki (82)
Jerzy Dadej (63)
Stanisław Hronowski (87)
Krzysztof Hudy (57)
Helena Szuba (91) z.d Kozioł
Zofia Żabińska (82)
Jasień
Rozalia Król (79)
Jan Mucha (86)
Kazimierz Pilch (64)
Jurków
Zbigniew Kuraś (66)
Mokrzyska
Czesław Latocha (69)
Okocim
Cecylia Blecharz (92)
Andrzej Brzezina (57)
Janusz Zachara (60)
Poręba Spytkowska
Helena Gawęda (81)
Ryszard Put (85)
Rudy Rysie
Irena Sieniatecka (74) z d. Szczupał
Sterkowiec
Zdisław Lis (86)
Henryk Przepiórka (89)
Tymowa
Franciszka Piech (92)
Uszew
Janina Bychawska (84)
Maria Bychawska (92)
Janina Zając (83)
Wokowice
Stanisław Pagacz (74)
Józefa Żurek (84)

Maj
Brzesko
Bohdan Fiałkowski (81)
Jan Fior (84)
Teresa Habryło (92) z d. Kubala
Małgorzata Hajdo (64) z d. Rakowska
Kazimierz Idzikowski(84)
Bernadeta Kawalec (49)
Krzysztof Kokoszka (56)
Adam Malaga (86)
Bogumiła Maruniak (59)
Julian Mechel (82)
Irena Pająk (74)
Edward Słoniewski (82)
Maria Sowa (85)
Bucze
Stanisław Ciuruś (73)
Jan Zachara (63)
Czchów
Irena Buchowicz (87)
Zbigniew Potoczek (65)
Teresa Skarżyńska (80)
Jan Strzelec (87)
Dębno
Helena Kubala (73) z d. Pabian
Stanisław Kupiec (77)
Chronów
Jolanta Kęder (64)
Gnojnik
Walenty Frankowski (63)
Wacław Ruszaj (92)
Adam Serwin (70)
Teresa Stolarczyk (64)
Iwkowa
Kazimierz Motak (65)
Jadowniki
Janina Bujak (89)
Marian Czernecki (82)
Anna Kaltenberg (83)
Kazimiera Krzywacka (95) z d.Topolska
Anna Sala (96) z d.Kandela
Jasień
Helena Kubacka (93)
Marcinkowice
Elżbieta Kubala (64)
Mokrzyska
Maria Dal (79)
Andrzej Kozak (67)
Renata Pukal (52)
Olga Zachara (93)
Okocim
Roman Lawenda (76)
Poręba Spytkowska
Helena Sumara (82)
Sterkowiec
Barbara Jachta (83)
Jadwiga Cierniak (86)
Szczurowa
Mieczysław Dyląg (94)
Tworkowa
Jan Domagała (81)
Tymowa
Krzysztof Kluba (57)
Adam Oleksy (0)
Szymon Owsianka (0)
Roman Trepa (80)
Czerwiec
Brzesko
Anna Cebula (81)
Józef Cieślik (85)
Krystyna Golonka (85)
Józef Góra (79)
Stanisław Jeleń (68)
Łukasz Kuchta (36)
Teresa Kukla (81)
Maria Kura (74)
Irena Kural (86)
Olga Lechowicz (86) - Słotwina
Maciej Martyka (40)
Leon Matras (90)
Jacek Puchała (75)
Zygmunt Szot (60)
Janina Szczurek (69) z d. Kądziołka - Słotwina
Władysław Wolnik (84)
Bucze
Janina Borowiec (82)
Franciszek Strąg (69)
Czchów
Wiesław Wrona (68)
Domosławice
Dawid Kądziołka (21)
Gosprzydowa
Andrzej Pasek (59)
Gnojnik
Ewa Cholewa (26), z d.Serwin
Jadowniki
Janina Cebula (89)
Józef Łącki (68)
Andrzej Okas (67)
Aleksy Machowski (77)
Zofia Stec (90)
Janina Stolińska (90)
Mieczysław Szczupak (70)
Czesław Topolski (92)
Eleonora Topolska (94)
Jasień
Anna Gabryel (79)
Maria Hamielec (78)
Marian Kochański (83)
Jastew
Stanisława Gurgul (84) z d. Wojtal
Jurków
Maria Kołodziej (77)
Lewniowa
Andrzej Jarzębak (68)
Maszkienice
Henryk Buda (77)
Mokrzyska
Mieczysław Jarosz (67)
Poręba Spytkowska
Jarosław Śledź (51)
Sterkowiec
Jerzy Kiełbasa (65)
Tworkowa
Stanisław Gawlik (78)
Tymowa
Genowefa Jeleń (97)
Tadeusz Kupiec (80)
Maria Sacha (90)
Janina Sowa (85)
Uszew
Janina Buda Krupa (84)


Lipiec
Brzesko
Adela Czaja (88) - Słotwina
Maria Dulemba (87)
Ewa Grys (57) - Słotwina
Stanisław Gurgul (89)
Sławomir Heretyk (64)
Jerzy Legutko (74)
Cecylia Mytnik (85)
Barbara Obal (90) - Słotwina
Elżbieta Przybylska (56)
Charzewice
Jerzy Średniawa (55)
Czchów
Stanisław Mida (83)
Józef Wojtal (64)
Dębno
Kazimierz Górak (73)
Józef Wolak (71)
Gnojnik/Gosprzydowa
Beata Wątor (54)
Jadowniki
Antonina Duda (92) z d. Pituła
Jurków
Józef  Kostrzewa (87)
Jasień
Stanisława Marmol (96)
Lewniowa
Jan Rubacha (85)
Mokrzyska
Michał Lewandowski (76)
Okocim
Władysława Franczyk (82) z d. Baran
Janusz Świątkowski (63)
Poręba Spytkowska
Kazimierz Grzesik (81)



Sierpień
Biadoliny Radłowskie
Barbara Sacha (68) z d. Krawczyk
Brzesko
Maria Duśko (83) z d. Bernacka
Anna Kargol (59)
Bogdan Kopeć (49)
Wiktor Libera (86)
Stanisław Łanocha (72)
Helena Nieć (76)
Anna Nowak (74) z. Japa
Leszek Nowak (63)
Janina Pabian (55) - Słotwina
Bogumiła Pawlikowicz (74)
Grażyna Roman (70)
Bucze
Czesław Boruta (83)
Zofia Pasierb (62)
Czchów
Łukasz Horzymek (25)
Zofia Marzec (78)
Dębno
Małgorzata Płaneta (91)
Gosprzydowa
Józef Bartosik (64)
Iwkowa
Natalia Przewłocka (22)
Jadowniki
Antoni Kotra (60)
Łukasz Martyna (45)
Maria Martyna (95) z d. Kleśna
Stanisław Mleczko (81)
Maria Przeklasa (70) z d. Bujak
Beata Strzelec (50) z. Wielgosz
Jasień
Janina Klimek (85)
Edward Zelek (72)
Jurków
Ks. Fryderyk Bajorek (71)
Ryszard Piwowar (83)
Lewniowa
Maria Kraj (80)
Mokrzyska
Helena Kisiel (83)
Okocim
Zofia Pajor (89) z d. Michałek
Poręba Spytkowska
Bogusław Pytka (55)
Franciszek Świerczek (81)
Szczepanów
Wacław Mamica (78)
Tworkowa
Wojciech Martyka (47)
Marek Mędrek (55)
Sterkowiec
Maria Zdunek (91)
Złota
Andrzej Ogorzelec (57)



Wrzesień

Brzesko
Andrzej Bąk (69)
Danuta Brzęk (65)
Jadwiga Ciuba (67)
Witolda Cyrnek (97)
Stanisław Czarny (63) - Słotwina
Ewa Doda (61)
Kazimiera Hołda (89)
Iga Hudyka (13)
Irena Kostecka (94)
Jerzy Kucia (74)
Kazimierz Kusiak (67)
Grażyna Pietrusińska (69) z. Cieślik, klepsydra »
Władysław Robak (81)
Andrzej Sapiecha (68)
Stefania Smoszna (73)
Zofia Stępak (88)
Bucze
Maria Pleszczyńska (75)
Czchów
Genowefa Bronicka (91)
Józef Kierczak (46)
Dębno
Marek Kapusta (55)
Jadowniki
Władysława Czenkusz (83)
Józef Łazowski (89)
Radosław Mastalerz (46)
Jasień
Wiesław Kozioł (59)
Rozalia Lechowicz (89)
Jan Szczupak (61)
Jastew
Barbara Sroka (56) z d. Hamowska

Jurków
Grażyna Marczyk-Różak (51)
Lewniowa
Roman Styrna (61)
Okocim
Ryszard Czuba (75)
Zofia Król (89)
ks. Stanisław Nowak (84), pogrzeb w Kątach, więcej »
Zofia Zydroń (87)
Porąbka Uszewska
Anna Śmietana (79) z d. Tyka
Sterkowiec
Stanisław Nalepa (72)
Sufczyn
Jarosław Lasko (50)
Szczepanów
Bengina Wójcik (75)
Szczurowa
Andrzej Tomaszek (51)
Uszew
Maria Klimas (87) z d. Rabiasz
Ewa Nosewicz (44)
Adela Zych (95) z d. Ropek
Żerków
Stanisław Musiał (80)

Październik




Listopad


Grudzień



Śluby i zaręczyny

 

W dniu 24 września 2006 r. Agnieszka Stós, córka Grażyny i Jerzego, zamieszkała w Brzesku przy pl. Kazimierza i Paweł Stawiarz, syn Marii i Józefa, zam. w Gosprzydowej, zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie przy akompaniamencie muzyczno-wokalnym znanej pieśni Ave Maryja w opracowaniu Goonnoda.

Oboje są specjalistami w zakresie projektów unijnych w oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Brzesku.

W dniu 17 września 2005 r. Agnieszka Milewska, córka Wiesławy i Andrzeja, zamieszkała w Brzesku przy ul. Jagiełły i Grzegorz Kolbusz, syn Danuty i Stanisława, zam. w Brzesku przy ul. Legionów Piłsudskiego zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 6 sierpnia 2005 r. Anna Sala, córka Janiny Jakubowskiej i Jana Sala, zamieszkała w Brzesku przy ul.Artura Grottgera i Mariusz Hościło, syn Krystyny Mioduszewskiej i Tadeusza Hościło, zam. w Jurowcach woj. podlaskie zawarli związek małżeński w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

W dniu 3 września 2005 Monika Migdał, córka Anny i Mariana zamieszkała w Dębnie i Robert Serafin syn Ireny i Józefa zamieszkały w Brzesku zawarli związek małżeński w Bazylice św. Jacka w Chicago.


Copyright © 2004-2019 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com