Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego  (bap)  2018-09-18

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego


Okręg nr 1 (8 mandatów)

Gmina Brzesko

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PACURA Stanisław
67
Mokrzyska
2 WÓJTOWICZ-WODA Justyna
32
Brzesko
3 ANIOŁ Henryk
63
Poręba Spytkowska
4 MACHOWSKA Ewa
57
Brzesko
5 BARNAŚ Iwona
41
Bucze
6 KWAŚNIAK Paweł
37
Brzesko
7
TOPOLSKI Jerzy
53
Brzesko
8
WĘGRZYN Małgorzata
40
Brzesko
9
ZIĘBA Agnieszka
24
Jasień
10
JAROSZ Andrzej
71
Brzesko

Lista nr 15 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KANIA Elżbieta Barbara 37 Okocim
2 JURKIEWICZ Marcin Wojciech 37 Jasień
3 GAWIAK Jerzy Michał 61 Jadowniki
4 PIĘKOSZ Małgorzata Józefa 44 Jadowniki
5 KOSSOŃ Marek Krzysztof 41 Przyborów
6 OBRUŚNIK Maria 60 Mokrzyska
7 SUŁEK Stanisław 38 Brzesko
8 KUSEK Paulina Małgorzata 28 Jasień
9 RYSAK Marcin Mateusz 22 Okocim
10 TOTA Piotr Stanisław 62 Poręba Spytkowska

Lista nr 16 - KWW POWIAT BRZESKI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRZYK Kazimierz Edward 61 Okocim
2 PODOBIŃSKI Maciej Paweł 42 Jadowniki
3 CABAŁA Maria Anna 38 Brzesko
4 MUSIAŁ Jan Wiesław 63 Brzesko
5 STEC Krzysztof Kazimierz 39 Brzesko
6 PYTKA Katarzyna Maria 36 Brzesko
7 WAWRYKA Mateusz Wiesław 31 Brzesko
8 OPIOŁA Małgorzata 54 Brzesko
9 BOCHENEK Marek 38 Brzesko
10 GLONEK Kazimiera Bogusława 64 Mokrzyska

Lista nr 17 - KW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OŻÓG Ryszard 65 Brzesko
2 WRONA Danuta 69 Brzesko
3 KACZMARCZYK Józef 68 Brzesko
4 GIBAŁA Krystyna 56 Brzesko
5 KOPACZ Grzegorz Czesław 28 Mokrzyska
6 WÓJCIAK Elżbieta Józefa 54 Brzesko
7 RACHWAŁ Krzysztof 44 Poręba Spytkowska
8 CIERNIAK Lidia Małgorzata 57 Brzesko
9 PODLEŚ Wojciech Stanisław 47 Sterkowiec
10 ROŻEK Paweł Wojciech 34 Jadowniki


Okręg nr 2 (4 mandaty)

Gmina Dębno

Lista nr 10 - KWW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZYBYŁO Łukasz Piotr 36 Dębno
2 MARECIK Maria 58 Łoniowa
3 PARYŁO Agata Małgorzata 40 Sufczyn
4 KOT Edyta Małgorzata 44 Jaworsko
5 MICHAŁEK Jan Władysław 59 Perła
6 RYBA Mirosław 51 Dębno

Lista nr 15 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJDAK Wojciech Jacek 22 Maszkienice
2 OKRZESA Maria Rozalia 73 Porąbka Uszewska
3 KUREK Aneta Agnieszka 37 Wola Dębińska
4 GÓRAL Klemens 67 Porąbka Uszewska
5 GURGUL Stanisław 60 Dębno
6 KRZYWACKA Marta 40 Jastew

Lista nr 16 - KWW POWIAT BRZESKI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 POTĘPA Andrzej Robert 51 Łysa Góra
2 FRANKOWSKI Jacek 53 Dębno
3 POWROŹNIK Magdalena Anna 43 Wola Dębińska
4 PAŁUCKI Kazimierz Ryszard 51 Porąbka Uszewska
5 KULIG Marta Maria 57 Biadoliny Szlacheckie
6 TURLEJ Elżbieta Anna 41 Maszkienice

Okręg nr 3 (4 mandaty)

Gminy Borzęcin i Szczurowa

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PRZEPIÓRKA Krzysztof Zygmunt 45 Rudy Rysie
2 CIEŚLA Edyta Monika 40 Szczurowa
3 KASJANIUK Leszek Szczepan 52 Bielcza
4 SULARZ Bożena 48 Przyborów
5 HEBDA Piotr Paweł 35 Borzęcin
6 JUREK Gabriela Jadwiga 31 Uście Solne

Lista nr 15 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WOJNICKA Magdalena Anna 38 Szczurowa
2 SKALSKI Bogdan Bronisław 61 Borzęcin
3 MŁYNARCZYK Małgorzata 43 Rajsko
4 WOŹNICZKA Maria 24 Zaborów
5 CIERNIAK Józef 62 Zaborów
6 ŻUREK Tomasz 53 Przyborów

Lista nr 16 - KWW POWIAT BRZESKI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GŁADYSZ Robert 50 Bielcza
2 PĘCAK Dariusz 51 Rudy Rysie
3 PIOTROWSKA Grażyna 49 Przyborów
4 MIKUŚ Piotr Krzysztof 41 Górka
5 GŁĄB Marta 50 Strzelce Małe
6 DĘBIŃSKA Aleksandra Maria 39 Borzęcin

Lista nr 17 - KWW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ANTOSZ Marek 50 Zaborów
2 ROGÓŻ Anna Helena 53 Borzęcin
3 RÓŻYCKI Kazimierz Franciszek 54 Uście Solne
4 WOJAS Krzysztof Adam 50 Łęki
5 DOMAGAŁA Barbara Anna 56 Strzelce Wielkie
6 GALA Małgorzata Stanisława 50 Bielcza


Okręg nr 4 (5 mandatów)

Gminy: Gnojnik, Czchów, Iwkowa

Lista nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GOŁĄB Grzegorz Krzysztof 41 Gnojnik
2 SROKA Jan Józef 64 Jurków
3 KĘDER Krzysztof 51 Wojakowa
4 PABIAN Paweł Jan 48 Zawada Uszewska
5 KLIMEK Natalia Anna 27 Gosprzydowa
6 KARWALA Dorota Maria 40 Iwkowa
7 KORNAŚ Iwona Agnieszka 39 Tymowa

Lista nr 15 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KANOWNIK Tadeusz Krzysztof 55 Czchów
2 ŚWIĘCH Helena 57 Gnojnik
3 BEDNAREK Magdalena Małgorzata 39 Tymowa
4 ZUBEL Sławomir Stanislaw 40 Iwkowa
5 ANCUKIEWICZ Izabela Helena 42 Czchów
6 KUBISIAK Edmund Paweł 50 Czchów
7 KRZYSZKOWSKI Piotr 35 Gnojnik

Lista nr 16 - KWW POWIAT BRZESKI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MROZOWSKI Grzegorz 44 Iwkowa
2 PŁACHTA Tadeusz Waldemar 50 Jurków
3 RUSZAJ Zbigniew Józef 49 Iwkowa
4 SOWA Teresa Maria 45 Tymowa
5 BIERNAT Rafał Krystian 37 Gnojnik
6 JAGIELSKA Bogumiła Maria 56 Uszew
7 WIEWIÓRA Bożena Teresa 48 Jurków

Lista nr 17 - KWW „SAMORZĄDY RAZEM - 2018”

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CIERNIAK - LAMBERT Ewa Irena 63 Gnojnik
2 GURGUL Jarosław Kazimierz 39 Czchów
3 MIDA Agnieszka 36 Iwkowa
4 RZEPA Wojciech 63 Lewniowa
5 WOJAKIEWICZ Jerzy Władysław 60 Czchów
6 KRZYŻAK Paweł 44 Kąty
7 WŁODARCZYK Maria Barbara 61 Tworkowa


comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2018 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com