Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

XVI Polonijne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Szachach  (Jan Góra)  2018-02-28

XVI Polonijne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Szachach

25 lutego 2018 w budynku Polskiej Szkoły Sobotniej im.Trójcy Sw. odbyły się Polonijne Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w Szachach.Na starcie stanęła rekordowa liczba 41 uczestników,w tym 8 dziewczynek, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych.Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii nagrodzonych zostało trofeami i certyfikatami pieniężnymi $50, $40, $30.Certyfikatami nagrodzone tez zostały wszystkie dziewczynki.

Firma Lowell Foods ufundowała słodycze dla wszystkich dzieci, a firma Fish Time przekąski rybne. Była tez pizza dla dzieci.

Zawody sponsorowane były przez Andrew Spiewak Land Surveyor, Pro-Plan Architects (Andy Kacprzynski), Old World Quality Foods & Tiger Andrzeja Koziarskiego, Quality Building Supply, Montrose Deli, Abat Builders, Tad Sojda, Avenue Food Mart.

A oto wyniki:

Klasy 0-3:

1. Groński Gabriel - 5 pkt.
2-4. Siwula Leon, Żurawski Zachary, Szymański Maksymilian - 4 pkt.



Gra o pierwsze miejsce

- Gabriel Groński po lewej, Leon Siwula po prawej

5-8. Gondek Adam, Kopacz Dawid, Marek Hubert, Augustyn Dawid - 3 pkt.
9. Policht Joseph - 3,5pkt.
10-14. Groński Sara, Laskowski Daniel, Kalinowski Michael, Krupiński Alan, Bobek Milosz - 2 pkt.




Krupiński Alan po lewej, Gondek Adam po prawej


15.Szymański Zofia - 1,5pkt.
16-17. Policht Julian, Sadowska Felicja - 1 pkt.
18.Szymański Emilia

Klasy 4-5:

1. Bielobradek Jan - 5pkt.
2. Łojewski Jan - 4pkt.
3-4. Szymański Karol, Czyż Julian - 3,5pkt.
5-8. Kretowicz Szymon, Bobek Julian, Komorowski Jacob, Majcher Peter - 3pkt.
9-13. Policht Jan, Chotas Nicole, Mazur Daniel, Myszczyński Patrycja, Kupiec Matthew - 2pkt.
14-15. Krupa Mateusz, Jabłoński Ryan - 1pkt




Wspólne zdjęcie uczestników

Klasy 6-8:

1.Kubik Marcel - 5pkt.
2.Majcher Nicholas - 4 pkt.
3-4. Gliczewski Damian, Grosicki Gabriela - 2pkt.
5.Bobro Julia - 1 pkt



Gabriela Grosicki po lewej, Marcel Kubik po prawej

High School: (szkoła średnia)

1.Krzysztof Góra 2.Fic Adam 3.Michael Robak



Od lewej: Adam Fic, Michael Robak, Krzysztof Góra





Ogloszenie wynikow Wspolne zdjecie uczestnikow




Zasłużony posiłek Sala turniejowa



Po lewej Julian Czyż,
po prawej Jan Bielobradek
Po lewej Ryan Jabłoński,
po prawej Jan Łojewski



Od lewej Majcher Nicholas, Gliczewski Damian.
Przodem Grosicki Gabriela.


Jan Góra - organizator Polonijnych Mistrzostw




comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2018 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com