Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli do wieczności- na podstawie informacji otrzymanych od internautów


2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń
Biesiadki
Tadeusz Chlubka (57)
Stanisława Myszka (86)
Brzesko
Andrzej Bączek (65)
Janusz Błażejewski (70)
Bogusław Danioł (59), Słotwina
Piotr Gawenda (84)
Wiesław Grzesik (68)
Andrzej Kalinowski (70)
Roman Łakoma (76)
Stanisław Martyna (90)
Robert Oleksy (50)
Janusz Pałka (60)
Maria Piechowicz (82)
Renata Piekarz (62)
Paweł Płachta ()
Zbigniew Proficz (75)
Bronisława Pukal (75)
Janina Robak (74)
Maria Rybicka (88)
Danuta Soboń (74)
Franciszek Stec (86)
Anna Stós (93)
Wiesław Synowiec (57)
Andrzej Szczupał (66)
Waldemar Szozda (65)
Barbara Wolny (83), z d. Stec, Słotwina
Zdzisław Zydroń (71)
Bucze
Józefa Kopacz (82)
Gnojnik
Andrzej Kopeć (82)
Maria Koper (89)
Władysław Krzyszkowski (87)
Gosprzydowa
Roman Goleniec (78)
Jadowniki
Stanisław Grzebieniarz (67)
Romuald Kontratowicz (68)
Maria Pukal (74), z d. Okaz
Stanisław Sosin (71)
Jastew
Paweł Imioło (54)
Krystyna Klimek (67), z d. Imioło
Łeki
Alfreda Maliszewska (69), z d. Reczek
Mokrzyska
Jacek Adamczyk ()
Genowefa Kopacz (85)
Niedzieliska
Józefa Borowiec (95)
Stanisław Habura (84), więcej »
Okocim
Urszula Okaz (65), z d. Kłusiak
Zdzisław Okaz (64)
Porąbka Uszewska
ks. dr Andrzej Jedynak (75),
więcej »
Poręba Spytkowska
Zdzisław Cichoń (75)
Kazimierz Klimek (67)
Przyborów
Franciszek Boraca (72)
Rajsko
Stanisław Witek (66)
Strzelce Wielkie
Krystyna Ryncarz (85)
Józef Wośko (90)
Sterkowiec
Józefa Stępak (93)
Szczurowa
Halina Antos (67)
Czesław Rosa (77)
Franciszek Rudnik (64)
Szczepanów
Antonina Mazur (69), z d. Dąbrowa
Uszew
Stanisław Kotarba (81)
Magdalena Zych (83)
Wokowice
Sylwester Styrna (66)
Wola Przemykowska
Marcin Polak (37)
Wrzępia
Stefan Piwowarczyk (83)
Luty
Brzesko
Zdzisław Cichoński (83)
Zofia Cichońska (85)
Krystyna Dadej (77) z d. Zachara
Jan Gajec (71), więcej »
Bogdan Gałat (63)
Jan Janas (79)
Krystyna Kania (75)
Romuald Klinke (88)
Stanisława Kotfis (90)
Lucyna Litewka (69)
Bogdan Łyczak (62),
Zofia Miguła (75)
Henryk Ogiela (70)
Bogdan Pawlikowicz (54)
Antonina Radzięda (85)
Jadwiga Ropek (85)
Józef Ropek (86)
Stanisław Rosa (84)
Jan Stec (73)
Tadeusz Wesołowski (75)
Stefania Wójcik (83)
Maria Zachara Jazel (84)
Bucze
Józefa Bilariusz (71)
Bronisława Gładysz (77)
Maria Pamuła (65)
Władysław Pamuła (74)
Emilia Piwowarska (99)
Józef Synowiec (71)
Domosławice
Antoni Cygan (88)
Gnojnik
Marcin Błaszczyk (39)
Teresa Świątkowska (73)
Gosprzydowa
Monika Białasek (86)
Krzysztof Kozdroń 62)
Jan Wrona (74)
Jadowniki
Józefa Hronowska (85) z d.Kuczek
Helena Kostrzewa (98)
Maria Ligęza (85), z d. Czernecka
Stanisław Prokop (84)
Józef Serwatka (76)
Teresa Wielgosińska-Fąfara (87)
Jasień
Jarosław Szczupak (36)
Stanisław Tomasik (77)
Mokrzyska
Jan Janus (88)
Stefan Kisiel (90)
Zofia Polańska (76)
Leszek Skrzypek (71)
Wanda Turlej (97)
Adam Woda (72)
Okocim
Jan Nowak (65)
Poręba Spytkowska
Edward Bakalarz (61)
Maria Gabryś (81)
Henryk Klimek (61)
Sterkowiec
Józefa Nalepa (99)
Helena Szkodny (93)
Szczepanów
Jan Kalinowski (63), z d. Szczebak
Tymowa
Stanisława Grząbel (79)
Uszew
Halina Kołodziej (66)
Uście Solne
Aniela Słowik (104)
Wola Debińska
Jan Świstak (75)
Wrzępia
Mirosław Jewuła (48)
Marzec
Bielcza
Antoni Pabian (85), więcej »
Brzesko
Stefano Cremese (59)
Adam Habryło (64), Słotwina
Marian Kijak (74)
Jerzy Kubala (64)
Wanda Kural (71), z d. Toboła
Franciszek Marzec (92)
Zofia Mazur (98)
Emilia Nowakowska (80)
Zbigniew Olchawa (70)
Wiesław Stańczyk (48)
Jan Wąs (70)
Bucze
Janina Piwowarska (91)
Gnojnik
Roman Cieśla (71)
Stanisław Frankowski (63)
Janina Jaroszek (90)
Zofia Pawełek (93)
Irena Piwowarska (87)
Janina Stolarczyk (90)
Gosprzydowa
Stanisława Maciejak (77)
Jadowniki
Kazimierz Bujak (83)
Stanisława Hebda (81), z d. Grodna
Stanisława Podleś (75), z d. Cebula
Barbara Sala (47)
Krzysztof Zawalonka (52)
Jasień
Zofia Hebda (68)
Franciszka Salamon (91)
Mirosław Sieliwiak (68)
Maria Stalmach (95)
Mokrzyska
Józef Sarlej (73)
Ryszard Tyka (70)
Okocim
Andrzej Kurek (64)
Alicja Landa (79)
Maria Sikora (89)
Uszew
Bogdan Kaźmierczyk (48)
Zawada Uszewska
Edward Brzeski (90)

Kwiecień
Bielcza
Józef Naumczyk (74)
Biesiadki
Helena Sacha (74)
Brzesko
Zofia Gawenda (82)
Maria Jarosińska (73)
Tadeusz Leś (64), Słotwina
Józef Niedojadło (87), Słotwina
Czesław Padźdiora (84)
Marta Serwatka (52)
Andrzej Szydłowski (64)
Krzysztof Wójcik (71)
Jan Zydroń (72)
Stanisława Żurek (105), Słotwina
Czchów
Andrzej Goryca (75)
Gnojnik
Edyta Wnęk-Marecik (37)
Franciszek Marecik (4 mies.)
Józef Pajor (70)
Jadowniki
Stanisław Czernecki (61)
Szymon Zydroń (69)
Stanisław Topolski (60)
Jasień
Jan Walicki (81)
Łoniowa
Józef Kopytko (81)
Mokrzyska
Jan Gibała (92)
Niedźwiedza
ks. Stanisław Dudek (66)
Okocim
Irena Brzezina (89)
Edward Węgrzyn (60)
Poręba Spytkowska
Stanisław Helak (68)
Zdzisław Put (69)
Tymowa
Anna Adamik (96)
Uszew
Kazimierz Gołąb (85)
Elżbieta Pabian (59), z d. Potoczek

Maj
Brzesko
Bogdan Cierniak (55)
Zygmunt Cierniak (68)
Zofia Cyboroń (85)
Bronisława Czubek (75)
Stanisław Damasiewicz (65)
Augustyn Dulian (89)
Urszula Figas (57) - Słotwina
Władysława Konieczna (86)
Krystyna Kuchta (86) z d. Bukowska
Zygmunt Legutko (81)
Janusz Ryszard Motylewski (78)
Julia Nowacka (82)
Jerzy Nowicki (66)
Zofia Pukal (84)
Ewa Serwatka (62), z d. Pieprzyk
Marta Stós (76), z d. Syweńki
Jan Zabiegała (91)
Dębno
Urszula Płaneta (52)
Gnojnik
Helena Wiśniowska (86)
Gosprzydowa
Henryk Kostrzewa (65)
Iwkowa
Grzegorz Mrozowski (49)
Jadowniki
Zofia Frączek (70), z d. Grzebieniarz
Halina Zydroń (64), z d. Machowska
Jasień
Maria Wójcik (97)
Lewniowa
Józef Figiel (74)
Stanisław Rabijasz (87)
Mokrzyska
Sławomir Pasula (52)
Okocim
Stefan Tota (80)
Poręba Spytkowska
Maria Szmigiel (84)
Przyborów
Maria Reczek (92)
Rylowa
Emilia Habura ()
Szczepanów
Maria Borowiec (88)
Łukasz Dziedzic (35)
Alina Wesołowska (92)
Sterkowiec
Franciszek Staniec (69)
Tadeusz Wrona (89)
Tworkowa
Henryk Żak (77)
Uszew
Władysława Zając (88)

Czerwiec
Brzesko
Stanisław Budzyń (60)
Kazimierz Cichoński (70)
Andrzej Czajka (40)
Emilia Curyłło (94)
Janina Drąg (85)
Andrzej Habryło (75)
Maria Kanownik (74)
Wiesława Kącka (72)
Emilia Kądziołka (88)
Władysław Kołodziej (82)
Jan Kowalski (88), lek.
Maria Kutek (72), z d. Kurtyka
Helena Małajowicz (79)
Adela Mucha (101) z d. Puzia
Wojciech Pająk (60)
Maria Polak (74)
Helena Radzim (106)
Zygmunt Wszołek (64)
Piotr Zelek (56), Słotwina
Wojciech Żurek (68)
Bucze
Stanisław Sikora (68)
Dębno
Jerzy Hudy (65)
Gnojnik
Władysław Chudoba (82)
Stanisław Jarosiński (56)
Dominik Marcinek (32)
Ryszard Rubin (61)
Jadowniki
Anna Korzeniowska (88), z d. Grodna
Stanisław Owsiak (77)
Józef Pawlikowicz (80)
Jasień
Roman Bieniek (53)
Sabina Put (64)
Ignacy Sowa (73)
Piotr Zieliński (65)
Lewniowa
Marek Gawlik (51)
Stefan Komajszko (67)
Helena Trepa (76)
Mokrzyska
Władysław Godzik (87)
Renata Konieczna (54)
Stanisław Wyczesany (74)
Okocim
Maria Fiut (89)
Zdzisława Porwisz (83)
Perła
Maria Bodzioch (88) z d. Trytek
Józef Hebda (86)
Poręba Spytkowska
Zbigniew Tota (78)
Szczepanów
Maria Kłósek (92)
Tworkowa
Czesława Turek (99)
Tymowa
Krzysztof Grząbel (42)
Maria Śliwińska (92)
Józef Szot (79)
Uszew
Józef Cichostępski (69)
Czesław Kubala (65)
Franciszek Kuźma (92)
Zawada Uszewska
Władysław Cichostępski (67)


Lipiec
Brzesko
Wiesława Czop (91)
Roman Domagała (86)
Józefa Drąg (57)
Zofia Kudla (77)
Halina Jakubowska (80)
Władysław Konopka (91)
Oscar Malec (49)
Wojciech Marecik (42)
Matylda Musiał (90)
Jerzy Plewa (64) - Słotwina
Elżbieta Skórnóg (70)
Helena Żak (87)
Bucze
Czesław Cisak (57)
Czchów
Teresa Leśnik (102)
Władysław Wojasiewicz (77)
Gnojnik
Tadeusz Figiel (64)
Witold Myszka (39)
Jadowniki
Stanisław Gzyl (71)
Irena Sowa (96), z d. Szafańska
Józefa Sułek (91), z d. Milak
Jastew
Aniela Węgrzyn (85), z d. Kargol
Lewniowa
Janina Kulas  (96)
Okocim
Cecylia Zydroń (94)
Mokrzyska
Maria Magdalena Bant (69)
Zbigniew Król (46)
Poręba Spytkowska
Jan Klimek (85)
Maria Pytka (94)
Szczepanów
Elżbieta Styrna (82)
Wokowice
Ryszard Dubiel (77)
Zawada Uszewska
Julian Rabijas (95)

Sierpień
Borzęcin
Jacek Sasak (23)
Józef Szatkowski (79)
Brzesko
Maria Banaś (84) z d. Lizak
Stanisława Gajec (70)
Józefa Kopacz (80)
Henryk Kumorek (81)
Teresa Matjaszek (62)
Tadeusz Miętka (94) - Słotwina
Zofia Pacura (81)
Zofia Put (85)
Ryszard Rzymski (70)
Marianna Williams (90)
Marian Wrona (84)
Gnojnik
Stanisław Kałuża (50)
Czesław Zając (78)
Jadowniki
Dominik Dadej (43)
Barbara Kuk (60) z d. Szczygiełek
Cecylia Legutko (67)
Antoni Piekarz (85)
Tadeusz Tyka (79)
Jasień
Arkadiusz Bieniek (35)
Okocim
Janina Jemioło (96)
Danuta Mądry (57)
Porąbka Uszewska
Maria Okrzesa (77)
Przyborów
Wanda Błaszczyk (71)
Teresa Przesławska (90)
Uszew
Maria Wojciechowska (89)

Wrzesień
Borzęcin
Maria Ducinowska (82)
Brzesko
Zofia Bączek (82)
Barbara Czoba (88), z d. Drop
Czesława Gacek (91)
Stanisława Gacek (79)
Jan Gusto (81)
Marek Idzi (75)
Marian Matjaszek (77)
Zbigniew Mucek (68)
Emilia Naumczyk (93)
Bogdan Nawrocki (59)
Małgorzata Osika (69)
Franciszek Pasula (90)
Rafał Rogoziński (49)
Kazimierz Szosta (83)
Maria Szuba (92) z d. Lis
Irena Talarek (52), Słotwina
Stanisław Wąs (70)
Zbigniew Wasyłek (81)
Antoni Wójtowicz (87)
Genowefa Zemlak (95)
Bucze
Maria Dudek (68)
Gnojnik
Katarzyna Frankowska (98)
Alina Gas (70)
Emilia Gut (92)
Jan Krzywda (71)
Helena Zając (85)
Gosprzydowa
Tadeusz Wąs (65)
Jadowniki
Adam Cebula (65)
Bronisław Gorczyca (87)
Michalina Jamróg (84) z d. Mrówka.
Anna Kozłowska (83) z d. Świerczek
Maria Szuba (92)
Jasień
Danuta Biel (87)
Bogdan Nawrocki (59)
Jurków
Franciszek Szot (83)
Andrzej Szpila (47)
Eugenia Topór (86)
Lewniowa
Władysława Drużkowska (97)
Łęki
Maria Chmiel (88)
Józef Grochola (82)
Mokrzyska
Barbara Jarosz (81)
Anna Piwowarczyk (79)
Mariusz Woda (40)
Okocim
Jan Gusto (81)
Anastazja Konopka (77)
Tadeusz Porwisz (89)
Porąbka Uszewska
Adam Chlupka (72)
Szczepanów
Jan Dąbrowa (75)
Szczurowa
Krystyna Kucharska (81)
Tworkowa
Elżbieta Sowa (50)
Uszew
Aleksander Toboła (90)
Zawada Uszewska
Czesław Duda (78)
Mieczysław Rzepecki (62)

Październik
Biesiadki
Bronisław Sacha (73)
Brzesko
Marek Borowiec (55)
Zdzisław Borowiec (82), emerytowany chorąży WP
Jacek Chłopek (48)
Krystyna Czekaj (89) z d. Dadej
Marek Gabryś (52)
Dariusz Gabryś (50)
Zygmunt Pajor (76)
Zofia Pierzga (93)
Marek Radecki (64)
Stanisława Tomczyk (61)
Antoni Wadas (78), Słotwina
Władysława Wolnik (85)
Stanisława Zdun (89)
Bucze
Grzegorz Golis (50)
Janina Grodkowska (69)
ks. Stanisław Milewski (84)
Czchów
Stefan Janicki (95)
Magdalena Kołodziej (43)
Marian Łachut (89)
Józef Mróz (80)
Bronisław Pajor (85)
Grzegorz Wojakiewicz (47)
Gnojnik
Marcin Machał (37)
Jadowniki
Włodzimierz Pogorzelski (61)
Jasień
Piotr Kantor (80)
Jurków
Zofia Głowacka (77)
Mieczysław Łagosz ()
Maria Łopatka (67)
Wacław Nieć (69)
Mokrzyska
Stanisław Chuchro (67)
Okocim
Stanisław Kumorek (76)
Poręba Spytkowska
Iwona Jędryka (43)
Emilia Put (70)
Szczepanów
Maria Dubiel (80)
Maria Pałka (87)
Sterkowiec
Janina Sala (88)
Tworkowa
Henryk Kornaś (85)

Tymowa
Czesława Górska (78)
Adam Ryba (54)
Uszew
Janina Białka (89)
Władysława Kaźmierczyk (84)
Zawada Uszewska
Teresa Górak (91)

Listopad
Brzesko
Józef Boksa (76)
Irena Drożdż (84)
Antoni Gładki (65)
Krzysztof Heród (63)
Józef Jakubas (68)
Czesława Kurtyka (88), Słotwina
Leokadia Libera (90) z d. Jakubowska
Helena Mach (101)
Zofia Pabian (64)
Stefania Pytka (69)
Sławomir Rębacz (64)
Elżbieta Salamon (89), z d. Szydłowska
Tadeusz Strojny (83)
Stanisław Sukiennik (73)Leszek Synowiec (82)
Mieczysław Świerad (71)
Mieczysław Szewczyk (84)
Stanisław Widełka (84)
Maria Wojewoda (90)
Stanisław Zając (64)
Bucze
Józef Dudek (67)
Gnojnik
Stanisław Kornaś (51)

Ryszard Rybak (68)
Jadowniki
Helena Cebula (60) z d. Japa
Rozalia Chudzia (78)
Teresa Nowak (79) z d. Lubowiecka
Zuzanna Piekarz (64) z d. Gibas
Jasień
Aleksandra Fiałkowska (86) z d. Pitek
Lewniowa
Stefania Kraj (91) z d. Wąs
Łęki
Kazimierz Turlej (65)
Mokrzyska
Krzysztof Woda (63)
Okocim
Andrzej Bartman (68)
Maria Szydek (88) z d. Skurnóg
Poręba Spytkowska
Zygmunt Farat (69)
Szczurowa
Karol Prokopek (25)
Tymowa
Józef Zapart ()
Uszew
Władysław Rabiasz (68)
Maria Zdunek (57)
Wokowice
Irena Sajdak (88)

Grudzień

Copyright © 2004-2023 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com