Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli do wieczności- na podstawie informacji otrzymanych od internautów


2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń
Biesiadki
Zofia Cięciwa (97)
Borzęcin Dolny
Andrzej Chabura (65)
Brzesko
Jan Baca (82) - Słotwina
Tadeusz Banaś (90)
Stanisław Gadziała (72)
Andrzej Grzelak (63) - Słotwina
Jan Hładun (89)
Krystyna Komęza (84) z d. Gala
Eugeniusz Kantek (86)
Ryszard Kwaśniewicz (66)
Edward Kusiak (60)
Stanisława Lewandowska (88)
Mieczysław Marek (77)
Józef Mrówka (75)
Władysław Piątkowski (85)
Anna Poniewierska (41) z d. Nowakowska
Maria Poradowska (87) z d. Barnaś, Słotwina
Jerzy Puskarczyk (71)
Edyta Stós (39) z d. Tota
Maria Surowiecka (87) z d. Mleczko
Elżbieta Zalewska (82), Słotwina
Tadeusz Zgraja (90)
Bucze
Jan Gibała (87)
Czchów
Stanisław Wankowicz (73)
Gnojnik
Józef Styrna (86)
Jadowniki
Zofia Oćwieja (93) z d. Hojnowska
Władysław Jankowski (81)
Stefan Kaczmarczyk (82)
Władysław Świerczek (75)
Jasień
Andrzej Augustynek (67)
Paweł Kazimierczak (49)
Roman Kusiak (71)
Zyta Jurgała (88) z d. Synowiec
Andrzej Wąs (80)
Stefania Wąs (75)
Jaworsko
Krystyna Wróbel (68) z d. Migdał
Jurków
Jan Wilczek (96)
Lewniowa
Władysław Gnyla (72)
Kazimierz Kornaś (66)
Łysa Góra
Józefa Sacha(64)
Mokrzyska
Marian Woda (66)
Czesław Pikulski (93)
Mirosław Smulski (54)
Okocim
Maria Pszczółkowska (91)
Poręba Spytkowska
Weronika Jędryka (85)
Przyborów
Stefan Świerczek (68)
Rudy Rysie
Bogusław Borowiec (56)
Wiktoria Mularz (85)
Strzelce Małe
Helena Drużba (92)
Strzelce Wielkie
Anna Solak (86)
Janina Widak (76), Dąbrówka Morska
Sufczyn
Władysław Słupski (58)
Cecylia Sowa (82)
Szczepanów
Jan Budyn (74)
Stanisław Budyn (80)
Barbara Wejman (82) z d. Flądro
Szczurowa
Zbigniew Czarnik (69)
Maria Gałka (85)
Emil Nicpoń (64)
Uszew
Julian Pawełek (67)
Wokowice
Tadeusz Gaczoł (96)
Zawada Uszewska
Stanisław Ząbkowski (54)
Luty
Bielcza
Tomasz Mizera (55)
Biesiadki
Kazimierz Myszka (71)
Brzesko
Małgorzata Barciszewska (64) z d. Kołodziejczyk
Jakub Dadej (40)
Stanisław Jewuła (85)
Jan Klimek (78)
Elżbieta Konieczna (77)
Maria Obal lat 75
Jurek Pięta (74)
Bronisław Podraza (92)
Władysław Malisz (73)
Bucze
Ignacy Lis (62)
Czchów
Stanisław Kozdrój (82)
Józef Nieć (75)
Domosławice
Józef Dzięciołowski (70)
Jadowniki
Czesława Buda (69)
Edward Japa 64)
Marek Wiktorowicz (64)
Łęki
Zofia Pięta (83)
Mokrzyska
Władysław Paweł Borowiec (66)
Ewa Bełżek (53)
Stanisław Rybacki (61)
Józef Saczka (77)
Władysław Wolsza (91)
Sławomir Zachara (40)
Niedzieliska
Krystyna Budek (87)
Marian Czachor (75)
Okocim
Zenon Babraj (75)
Poręba Spytkowska
Michalina Janicka (92)
Marek Kałuża (55)
Anna Karcz (88)
Irena Klimek (89)
Kazimiera Kraj (73)
Wojciech Sowa (49)
Przyborów
Andrzej Łoboda (65)
Rudy-Rysie
Jolanta Łoboda (59) z d. Wolsza
Sterkowiec
Józef Kubala (80)
Sufczyn
Maria Węgiel (68)

Szczepanów
Stanisław Łękawski (65)
Stanisław Kubala (79)
Przemysław Sikora (30)
Szczurowa
Zofia Fijałkowska (88)
Józefa Zdunek (85)
Tworkowa
Jan Szot (73)
Tymowa
Maria Górska (80)
Maria Kokoszka (82) z d. Kornaś
Uszew
Janina Duśko (83)
Kazimierz Kozubek (84)
Franciszek Rojek (92)
Uście Solne
Kazimierz Słowik (75)
Wola Przemykowska
Mieczysław Drabant (64)
Zaborów
Kazimierz Wodka (65)
Łukasz Zieliński (37)
Złota
Stefania Gasińska (96)
Marzec
Biesiadki
Anna Gagatek (78)
Janina Gurgul (82)
Bronisław Musiał (84)
Borzęcin Dolny
Roman Wójcik (67)
Borzęcin Górny
Wiesław Zając (67)
Brzesko
Marian Bigaj (92)
Maria Dadej (73) z d. Dadej
Stanisław Dadej (72)
Anna Duch (83)
Andrzej Dziadowiec (63)
Anna Grys (89)
Janusz Hołda (63)
Józefa Jajeśnica (80)
Stanisław Klecki (78)
Stanisław Koźmiński (65)
Eugeniusz Lada (88)
Andrzej Małysa (84)
Marian Marciasz (77)
Teresa Mika (38)
Małgorzata Pałka (57)
Stanisław Rębacz (89)
Kazimiera Ropek (89) z d. Duda
Rozalia Święch (87)
Kazimierz Wojtal (59)
Marian Wyczesany (71)
Maria Żak (87)
Bucze
Maria Góra (86)
Zofia Stolarz (85)
Domosławice
Anna Dzięciołowska (86)
Władysław Mendel (80)
Gnojnik
Bernadeta Styrna (84)
Stefania Święch (83)
Gosprzydowa
Kazimierz Serafin (86)
Górka
Stanisław Gurak (75)
Jadowniki
Krystian Kamiński (74)
Elżbieta Świerad (60) z d. Kaczmarczyk
Amalia Zych (88) z d. Kurnik
Jasień
Wojciech Kazimierczyk (62)
Zbigniew Kucharski (66)
Andrzej Kupiec (79)
Kazimiera Przybylska (87)
Roman Rudnik (85)
Maria Zachara (83) z d. Libera
Jurków
Piotr Antosz (35)
Lewniowa
Krzysztof Czchowski (54)
Łęki
Helena Dziadowiec (71)
Maszkienice
Kazimierz Koczwara (84)
Mokrzyska
Eugeniusz Dudek (87)
Władysław Kądziołka (80)
Niedzieliska
Jan Kopacz (76)
Okocim
Teresa Drużkowska (78)
Stanisław Kołodziej (82)
Antoni Martyka (13)
Maria Sikoń (85)
Piaski Drużków
Elżbieta Doskocz (91)
Porąbka Uszewska
Maria Zych (86)
Przyborów
Ewa Matys (61) z d. Wojdak
Rudy-Rysie
Jan Borowiec (91)
Anna Korepta (93)
Stanisław Łoboda (86)
Sterkowiec
Janina Wójcik (73)
Strzelce Wielkie
Stefan Zdunek (74)
Szczurowa
Mieczysław Hanek (71)
Tworkowa
Małgorzata Motak (52)
Tymowa
Michalina Osiecka (90)
Paweł Mida (50)
Czesław Wrona (84)
Uszew
Jan Zych (91)

Wokowice
Stanisław Budzioch (95)
Barbara Reczek (72) z d. Koczwara
Zaborów
Wiesław Markiewicz (58)
Żerków
Kazimierz Gagatek (92)
Kwiecień
Biesiadki
Zofia Jewuła (63)
Borzęcin
Władysław Ciochoń (69)
Dawid Daniel (28)
Jan Szylar (76)
Brzesko
Irena Ćwioro (91)
Jadwiga Fior (57)
Maria Kołek (92)
Adam Martyka (75)
Maria Noga (79) z d. Wolsza
Urszula Skrzypiec (81)
Wojciech Rosa (52)
Maria Tobuła (84) z d. Janawa
Bucze
Tadeusz Pajor (79)
Czchów
Henryk Białka (66)
Wiesław Goćwin (69)
Andrzej Gubernat (57). 
Dębno
Bartłomiej Bugaj (22)
Mieczysław Suchecki (64)
Domosławice
Eugeniusz Ojczyk (91)
Jadowniki
Barbara Jankowska (72) z d. Stolarczyk
Hermina Rybak (97)
Jasień
Rozalia Palej (97) z d. Duda
Jastew
Tadeusz Hronowski (85)
Łęki
Ignacy Koczwara (72)
Łoniowa
Wiesław Adamczyk (61)
Zofia Jedynak (86)
Teresa Kluska (84)
Mokrzyska
Zofia Góra (88)
Niedzieliska
Janina Pawlik (77)
Okocim
Janina Jankowska (84)
Poręba Spytkowska
Teresa Jędryka (71)
Sławomir Schmidt (49)
Mieczysław Skruch (77)
Feliks Tota (92)
Przyborów
Zofia Żywicka (85)
Rudy-Rysie
Helena Borowiec (78)
Sterkowiec
Stanisław Żurek (74)
Strzelce Małe
Maria Głąb (84)
Strzelce Wielkie
Elżbieta Drewko (82)
Szczurowa
Jerzy Powroźnik (55)
Tworkowa
Jan Wiewióra (70)
Uszew
Jerzy Zając (54)

Zawada Uszewska
Tadeusz Czernik (89

Maj
Barczków
Katarzyna Rzepka (92)
Borzęcin
Mirosława Białek (84)
Maria Ducinowska (82)
Krzysztof Kobyłecki (34)
Maria Mieczkowska (75)
Władysława Pięta (92)
Brzesko
Marian Babicz (79)
Adela Borzęcka (81)
Stanisława Karpiel (91)
Jerzy Pławiński (82)
Halina Święch (78)
Edward Zaczyński (82)
Włodzimierz Żabski (69)
Bucze
Janusz Gleń (70)
Czchów
Fryderyk Bukowiec (85)
Maria Dudek (77)
Stanisława Latosińska (97)
Zofia Świątkowska (75)
Dębno
Zbigniew Chomiak (75)
Barbara Polak (69)
Domosławice
ks. Tadeusz Baniowski, więcej »
Jan Koszyk (69)
Gosprzydowa
Kazimierz Sumara (94)
Mariusz Wnęk (48)
Gwoździec
Irena Mietła (73)
Jadowniki
Marcin Duda (69)
Czesław Hajdo (67)
Urszula Jędrzejczyk (73) z d. Pituła
Janina Kiełbasa (75) z d. Gajda
Kazimierz Ruszaj (90)
Krzysztof Świerczek (52)
Jasień
Edward Baran (73)
Janusz Bieniek (61)
Zofia Kaczmarczyk (92) z d. Ruszaj
Romana Murray (76) z d. Tuzel
Jurków
Krystyna Gurgul (68)
Łoniowa
Stanisław Gurgul (65)
Maszkienice
Janina Bujak (92)
Józefa Fulara (87)
Mokrzyska
Tadeusz Chuchro (90)
Niedzieliska
Józef Szlachta
Okocim
Stanisław Gurgul (68)
Porąbka Uszewska
Edward Pałucki (86)
Poręba Spytkowska
Genowefa Dudek (90)
Rudy-Rysie
Marzena Stolarz (44)
Szczepanów
Natalia Gzyl (85)
Zyta Maślanka (85) z d. Wielgosz.
Szczurowa
Emilia Łuciów-Buczak (82)
Ryszard Czuj (78)
Tymowa
Ignacy Kopeć (85)
Ujście Solne
Adam Czajka (82)
Uszew
Jerzy Młyński (54)
Uście Solne
Antoni Rudnik (67)
Złota
ks. Edward Potępa (97)

Czerwiec
Biadoliny Szlacheckie
Krzysztof Derendal 66)
Marcin Flądro (40)
Biesiadki
Maria Rożowska (62)
Brzesko
Stanisław Borowiec 86)
Andrzej Capik (75)
Józefa Chomka ()
Renata Cichostępska (56)
Helena Elget (96)
Helena Guzek (82)
Władysława Klamka (82)
Maria Kołdras (90)
Zofia Krzan (72)
Jerzy Majdyś (87)
Stanisław Płaneta (86)
Stanisław Roczniak (93)
Adam Rybacki (88)
Józef Tyka (70)
Urszula Werewka (71) z d. Nowak
Bucze
Janina Kania (92)
Czchów
Antoni Skwarło (82)
Dębno
Kazimierz Rędzina (91)
Włodzimierz Rusin (85)
Domosławice
Józefa Ojczyk-Mietła (88)
Gosprzydowa
Wanda Pasek (67)
Elżbieta Ząbkowska (85)
Gnojnik
Łukasz Biel (36)
Ewa Figiel (63)
Henryk Kałuża (70)
Mariusz Kałuża (47)
Stanisław Kałuża (68)
Jadowniki
Stanisław Duch (81)
Maciej Pytel (59)
Jasień
Adam Laska (92)
Łęki
Maria Cieśla (84)
Maszkienice
Józefa Baran (96)
Józefa Kargól (93)
Włodzimierz Kargól (65)
Mokrzyska
Tadeusz Król (58)
Adam Pacura (80)
Niedźwiedza
Józefa Wąs (98)
Porąbka Uszewska
Zefir Grodny (82)
Paulina Pasek (33)
Przyborów
Zbigniew Kądziołka (53)
Rudy-Rysie
Czesław Dziedzic (87)
Strzelce Wielkie
Mieczysław Kania (66)
Tymowa
Władysław Mida (95)
Uszew
Bronisława Grabania (93)
Anna Witkowska (39)
Uście Solne
Maria Dereń (94)
Helena Siemieniec (87)
Wola Przemykowska
Bronisława Antosz (91)
Zaborów
Jan Janowski (89)
Złota
Józef Leśniak (86)

Lipiec
Biadoliny Szlacheckie
Kazimiera Jakubas (81) z d. Jurek
Bielcza
Henryk Hyniek (82)
Brzesko
Sławomir Całka (56)
Franciszek Dobrzański (91)
Kazimierz Kłos (75)
Zdzisław Kuboń (83)
Aleksandra Siewierska (91)
Jadwiga Sznicer (76)
Jacek Tyka (50)
Czchów
Mirosław Borowiec (63) pochowany w Krakowie Grębałowie
Agnieszka  Dziedzic (43)
Tadeusz Nowicki (89)
Dębno
Paweł Nieć (55)
Gnojnik
Maria Gądek (93)
Gosprzydowa
Marian Gajec (89)
Roman Toboła (59)
Jasień
Włodzimierz Duch (67)
Władysław Niemiec (77)
Jastew
Józef Lubowiecki (58)
Jurków
Zofia Leśniak (85)
Jakub Michalczyk (92), zasłużony druh OSP Jurków
Helena Nieć (79) z d. Kantek
Łoniowa
Czesław Rzepa (73)
Maszkienice
Wojciech Kowalczyk (42)
Mokrzyska
Marek Baniak (62)
Anna Chmielarz (93)
Anna Woda (91)
Janina Woda z d. Gładysz (88)
Okocim
Olga Bartman (63) z d. Leśniak
Zofia Mikulińska (82)
Stanisław Pieprzyk (66)
Porąbka Uszewska
Teresa Gogola (52) z d. Dziaduła
Teresa Rzepa (84)
Sterkowiec
Janusz Paprocki (53)
Szczepanów
Maria Lambert (96)
Barbara Solak (71)
Strzelce Wielkie
Wiktor Martyka (17)
Szczurowa
Tadeusz Czaja (88)
Wojakowa
Andrzej Piechnik (65)
Złota
Eugeniusz Grzanka (85)
Sierpień
Będzieszyna
Marek Pawłowski (66)
Biesiadki
Zofia Cięciwa (90)
Janina Jewuła (66)
Tadeusz Wąs (65)
Brzesko
Anna Basaraba (70)
Stanisław Duda (63)
Stanisław Gagatek (74)
Stanisław Jędryka (69)
Seweryn Kural (47)
Adam Mechel (64), Słotwina
Helena Ogiela (80) z d. Syweńki
Leszek Pacura (57)
Anatolli Pastuch (80)
Irena Piątkowska (69)
Marian Rusin (83)
Janusz Sajkiewicz (69)
Zofia Sikora (79)
Romualda Szot (84)
Czchów
Tadeusz Gondek (70)
Krystyna Kender (50)
Anna Wrona (74)
Domosławice
Rafał Sobol (44)
Jadowniki
Krzysztof Cięciwa (58)
Janusz Japa (60)
Maria Siciarz (79) z d. Siciarz
Maria Szydłowska (85) z d. Tychoniewicz
Teresa Topolska (92) z d. Topolska
Jasień
Eugeniusz Baran (71)
Stefan Malik (73)
Mieczysław Pitek (61)
Kwików
Maria Piekarz (86)
Lewniowa
Katarzyna Rabijasz (77)
Łoniowa
Włodzimierz Sambor (74)
Maszkienice
Andrzej Kubicki (72)
Mokrzyska
Stanisław Piwowarski (65)
Kazimierz Radecki (83)
Niedzieliska
Marek Gryz (41)
Jerzy Król (56)
Niedźwiedza
Edward Baca (85)
Okocim
Maria Szydek (87)
Stanisław Zydroń (93)
Poręba Spytkowska
Jarosław Gurak (35)
Kazimierz Grzesik (60)
Wojciech Rzenno (55)
Janina Wojkowska (94)
Przyborów
Józef Borowiec (63)
Zofia Borowiec (91)
Rylowa
Adam Mordarski (73)
Sterkowiec
Bogdan Wąsik (60)
Szczurowa
Danuta Kamysz (62)
Antoni Rakoczy (65)
Stanisław Sroka (94)
Tworkowa
Józef Kuśnierz (86)
Maria Sroka (94)
Tymowa
Aleksandra Dominik (99)
Uszew
Ryszard Ciura (67)
Wrzępia
Hubert Jarosz (19)
Zawada Uszewska
Leszek Odroń (74)
Władysław Pawełek (88)

Wrzesień
Bielcza
Karol Kapa (84)
Mariusz Wojdak (57)
Arkadiusz Wójcik (48)
Biesiadki
Helena Ogarek Kowalczyk (89)
Borzęcin Dolny
Jan Stolaryk (57)
Brzesko
Józef Cichostępski (75)
Władysław Czernecki (82)
Bogumiła Jodłowska (73) z. Frankowicz
Imelda Gurgul (86)
Krystyna Gurgul (69)
Stanisław Kopacz (64)
Henryk Matysiak (85)
Kinga Reichert (37) z d. Pinkowicz
Helena Rudnik (88)
Ryszard Sadlej (75)
Stanisława Stanuszek (76).
Czchów
Maria Gałek (93)
Gnojnik
Barbara Krüger (83)
Franciszek Zdunek (68)
Gosprzydowa
Teresa Łukasik (68)
Teresa Podlipska (73)
Jadowniki
Anna Hojnowska (68)
Zofia Karaś (91)
Bogumiła Legutko (90) z d. Janik
Maria Ludkowska (94) z d. Hudy
Jacek Mars (58)
Józef Stępak (62)
Jasień
Marianna Ciura (90)
Wiesław Czechmański (61)
Franciszek Toboła (90)
Jurków
Anna Leśniak (88)
Łoniowa
Michalina Baca (61)
Maszkienice
Krzysztof Matug (47)
Robert Toboła (42)
Tomasz Toboła (37)
Mokrzyska
Anna Barnaś (83)
Maria Kurtyka (70)
Niedzieliska
Robert Kopacz (41)
Okocim
Jerzy Bartman (73)
Helena Złoty (85)
Poręba Spytkowska
Natalia Śledź (34)
Sufczyn
Kazimiera Kołodziej (91)
Szczurowa
Irena Juszczyk (91)
Emil Nowak (33)
Tymowa
Emilia Kluba (91)
Uszew
Zofia Robak (90)
Uście Solne
Janina Wróbel (87)
Wokowice
Maria Czerny (93)
Stanisław Owczarek (75)

Październik
Bielcza
Tadeusz Cisak (60)
Aleksander Kicek (68)
Biesiadki
Stanisław Gurgul (86)
Aleksandra Wąs (87)
Borzęcin
Krzysztof Krzyżak (56)
Maria Oleksy (91)
Borzęcin Dolny
Władysława Płachno (86)
Brzesko
Stanisław Basista (64)
Stanisław Gargul (89)
Marian Kotlarz (83)
Janusz Korda (67)
Jadwiga Małek (64)
Krzysztof Maksylewicz (67)
Krystyna Stefek (85) z d. Czudecka
Stefania Świerczek (91).
Adam Worosz (75)
Bucze
Maria Stolarz (85)
Czchów
Franciszek Gawełda (76)
Kazimierz Nowicki (60)
Dębno
Marian Migdał (82)
Domosławice
Józef Franczyk (90)
Jadowniki
Anna Banaśkiewicz (85) z d. Kondziołka
Czesława Czernecka (93) z d. Cebula
Maria Hornowska (85) z d. Ludkowska
Anna Kapusta (74) z d. Kostrzewa
Leszek Nowacki (55)
Janina Świerczek85) z d. Kucharska
Jasień
Irena Barwiołek (89)
Stanisław Gawenda (98)
Jurków
Kazimierz Krężołek (70)
Aleksander Musiał (86)

Gosprzydowa
Czesław Kornaś (63)
Mokrzyska
Maria Baniak (65) z d. Mach
Stanisław Skalski (76)
Porąbka Uszewska
Robert Bodura (56)
Poręba Spytkowska
Jan Cieśla (63)
Krystyna Francuz (61) z d. Fiołek
Przyborów
Józef Dzido (75)
Józefa Pasierb (94)
Helena Rachmaciej (84)
Rajsko
Roman Kordecki (67)
Rudy-Rysie
Stanisław Gałek (76)
Sterkowiec
Zofia Wąsik (93)
Szczurowa
Andrzej Sąsiek (54)
Tworkowa
Jadwiga Domagała (82)
Tymowa
Paweł Klimas (42)
Henryk Leszczyński (83)
Uszew
Józef Nowak (64)
Tadeusz Pawełek (71)
Wrzępia
Edmund Myślewski (76)
Zawada Uszewska
Teresa Szuba (73)

Listopad
Bielcza
Wanda Duda (82) z d. PilchBiesiadki
Rozalia Gagatek (93)
Zofia Musiał (86)
Janina Musiał (88)
Maria Kazimiera Myszka (89)
Borzęcin Górny
Leszek Pudełek (53)
Brzesko
Kazimierz Brożek (79)
Tomasz Brożyna (83)
Antoni Bulowski (71)
Dorota Drużkowska (59)
Jerzy Gawęda (71)
Józefa Karamara (95)
Tomasz Martyna (55)
Edward Michałczyk (73)
Barbara Słoniewska (85)
Marian Stós (84)
Franciszek Wójciak (89)
Stanisław Zając (86)
Józef Znajdek (75)
Bucze
Stanisława Gładka (92)
Kazimierz Michałek (61)
Czchów
Piotr Krężołek (37)
Zdzisław Pobiegły (60)
Dąbrówka Morska
Emilia Mądra (80)
Gnojnik
Stanisław Górowski (56)
Krzysztof Górowski (63
Jadowniki
Anna Bednarska (84) z d. Baran
Janina Dadej (93)
Jasień
Alicja Kalisz (78)
Jastew
Andrzej Węgrzyn (72)
Jurków
Mariusz Pabijan (55)
Łoniowa
Włodzimierz Gumularz (55)
Maszkienice
Tadeusz Gaczoł (57)
Teresa Kita (83), mama ks. Krzysztofa (Anglia) i ks. Mieczysława (Zborowice)
Mokrzyska
Jan Siciarz (75)
Janina Szmed (96)
Niedźwiedza
Józefa Bolek (83)
Józefa Gebert (88)
Przyborów
Teresa Kordecka (90)
Dariusz Łoboda (49)
Kazimierz Maślanka (63)
Porąbka Uszewska
Krystyna Gurgul (85)
Maria Gurgul (84)
Poręba Spytkowska
Maria Liszka (92)
Sterkowiec
Józefa Lis-Puchała (65) z d. Dzieńska
Strzelce Małe
Zdzisław Swornóg (67)
Strzelce Wielkie
Maria Młynarczyk (83)
Paweł Rachwał (92)
Edward Zabiegała (94)
Uszew
Józef Ciura (85)

Uście Solne
Tadeusz Giza (67)
Wokowice
Józef Knap (49)
Wola Przemykowska
Władysław Czachor (92)
Maria Światek (87)

Grudzień
Bielcza
Julian Górka (73)
Krystyna Kubala (76) z d. Wójcik
Bolesław Kwaśniak (75)
Biesiadki
Stanisław Sady (75)
Brzesko
Krystyna Baran (84)
Andrzej Bieda (78)
Zdzisław Czubak (91)
Helena Dziedzic (84)
Jan Idzik (84)
Henryk Iskra (71)
Józef Kotra (69)
Stefan Maj (86)
Henryk Michta (82)
Bronisława Nazim (86)
Wojciech Płachciński (79)
Małgorzata Serafin (68) z d. Luszowska
Wiesław Stańczyk (79)
Roman Stolarczyk (72)
Bucze
Czesław Lis (72)
Stanisław Synowiec (84)
Czchów
Kazimierz Latosiński (75)
Andrzej Skorupski (68)
Dołęga
Jolanta Antosz (59)
Domosławice
Władysław Dudek (81)
Gnojnik
Ewa Tarczyńska (62) z d. Toboła
Gosprzydowa
Józef Knurowski (65)
Jadowniki
Barbara Czernecka (62) z d. Kandela
Jan Japa (65)
Stanisław Szczygiełek(76)
Jasień
Krystyna Czyżycka (72) z d. Chmielarz
Jolanta Pawełek (61)
Jurków
Jan Brzęk (78)
Józef Janawa (76)
Irena Kopytko (84)
Łoniowa
Ewa Baca (93)
Maszkienice
Józefa Gawron (93)
Tomasz Flądro (48)
Zdzisław Padło (85)
Bronisław Witkowski (83)
Władysław Wójcik (87)
Mokrzyska
Stanisław Chmielarz (82)
Stanisław Woda (66)
Barbara Zachara (56)
Niedzieliska
Edward Gnatek (56)
Bolesław Skóra (86)
Okocim
Franciszka Biernat (83)
Paweł Jemioło (41)
Tadeusz Klecki (69)
Tomasz Papież (34)
Stanisław Szydłowski (77)
Pojawie
Józefa Mika (87)
Poręba Spytkowska
Rafał Gołąb (38)
Mirosław Kopff (78)
Porąbka Uszewska
Adam Chodacki (61)
Przyborów
Jan Barnaś (15)
Maria Szpak (75)
Rząchowa
Piotr Wąsik (25)
Rudy-Rysie
Zofia Gibała (82)
Szczepanów
Krystyna Tomaszek ()
Józefa Żurek (89), z d. Borowiec
Szczurowa
Marek Gofron (59)
Alicja Gorla (34)
Zaborów
Bogusława Antosz (68)
Złota
Jan Nadolski (61)
Uszew
Jan Bartys (83)
Józefa Musiał (95)
Andrzej Reczek (64)
Józef Zych (85)
Uście Solne
Kazimierz Hełpa (75)
Wrzępia
Jadwiga Piwowarczyk (87)

Copyright © 2004-2024 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com