Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |  Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  

Tutaj możesz powiadomić innych o radosnych i smutnych wydarzeniach w twoim lub twojej rodziny życiu, tj: narodzinach dziecka, zaręczynach, ślubie, ukończeniu studiów, innych osiągnięciach, nekrologów. Informacje i zdjęcia proszę przesyłać na adres mailowy podany w stopce strony.

Odeszli do wieczności- na podstawie informacji otrzymanych od internautów


2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004

Uwaga: lista (do maja 2014) obejmuje tylko te osoby, których akt zgonu był wydany przez USC w Brzesku i nazwiska osób zmarłych poza gminą Brzesko, przesłane bezpośrednio przez czytelników do administratora portalu.
Od czerwca 2014 lista tworzona jest na podstawie zgłoszeń czytelników.

Styczeń
Biesiadki
Jadwiga Kornaś (82)
Irena Musiał (82)
Beata Racięda (43)
Borzęcin Dolny
Wojciech Siudut (92)
Zenon Gałek (81)
Brzesko
Stanisław Bartecki (92)
Adam Borzęcki (79)
Kazimierz Brzeziński (76)
Kazimierz Drużkowski (74)
Marek Hetwik (82)
Rafał Komarnicki (88)
Romuald Kwaśniak (72)
Stanisław Kwiatkowski (73)
Artur Pałka (34)
Zbigniew Rąpała (62)
Janina Roczniak (90)
Mirosław Ropek (54)
Jadwiga Sroczyńska (65)
Zbigniew Stolarczyk (60)
Stefan Wójtowicz (86)
Ryszard Zydroń (69)
Stanisław Żurek (85)
Bucze
Józefa Kurtyka (89)
Stanisław Martyka (68)
Czchów
Jan Knofliczek (70)
Mateusz Rudnik (28)
Dąbrówka Morska
Krystyna Górak (81)
Janusz Różycki (73)
Dębno
Aniela Serafin (84)
Dołęga
Ewelina Kądziołka (34) z d. Rataj
Gnojnik
Marian Strzesak (74)
Iwkowa
Halina Ambicka (64)
Jadowniki
Emilia Kozub (88) z d. Rzepa
Mieczysława Kuk (94) z d. Matras
Adam Pytel (66)
Jasień
Danuta Laska (88) z d. Szydłowska
Marian Stolarczyk (84)
Kazimiera Synowiec (88)
Mariusz Wąsik (52)
Kąty
Stefan Kukla (80)
Kopacze Wielkie
Janina Babicz (75)
Lewniowa
Aleksander Klecki (56)
Henryka Kornaś (93)
Łoniowa
Zofia Kulas (91)
Okocim
Stanisłąw Porębski (75)
Maria Ropek (81)
Maszkienice
Krystyna Kubala (87) z d. Kita
Jadwiga Proskurowska (69)
Grażyna Węcel (70)
Włodzimierz Zydroń (58)
Mokrzyska
Tomasz Chamielec (50)
Helena Styrna (93)
Niedzieliska
Janina Janiec (81) z d. Purlcha
Paweł Kania (85)
Piotr Kluska (98)
Strzelce Wielkie
Józef Tarlaga (66)
Szczepanów
Lidia Baran (83)
Zofia Wolnik (67) z d. Olchawa
Szczurowa
Leon Kucharski (78)
Adam Nita (63)
Stanisław Skarzyński (71)
Tworkowa
Tadeusz Hołyst (67)
Daniel Prusak (38)

Tymowa
Andrzej Turek (85)
Uście Solne
Józef Bawół (69)
Wrzępia
Helena Kuta (78) z d. Malaga
Bronisława Zabiegała (86)
Złota
Maria Ojczyk (92)
Ewa Raczyńska (80)
Luty
Barczków
Janina Garus (81)
Biadoliny Szlacheckie
Maria Krawczyk (92) z d. Chruściel
Borzęcin Górny
Jan Klich (84)
Brzesko
Krystyna Durda (78)
Maria Gardziel (90) z d. Górska
Jacek Gurgul (59)
Urszula Hajduga (92)
Bernadeta Jeziorek (57)
Zofia Jewuła (94)
Jan Kicka (63)
Jan Klimas (78)
Ferdynand Kukułka (88)
Marian Sobol (87)
Anna Szpil (88)
Paweł Tuszyński (44)
Bucze
Stanisłąwa Kula (88)
Czchów
Helena Kielczak (90)
Anna Koźmińska-Gut (72)
Helena Orłowicz (88)
Domosławice
Michał Chochliński (80)
Maria Pawlik (75)
Gosprzydowa
Genowefa Klimas (96) z d. Kokoszka
Władysława Merecik (65)
Elżbieta Zdunek (61)
Jadowniki
Krystyna Bieniek (71) z d. Kurnik
Feliksa Borowiecka (96) z d. Kapyś
Irena Kostrzewa (91) z d. Nowacka
Zofia Kubala (93) z d. Pluskwa
Maria Kurnik (85) z d. Sala
Zofia Kozioł (95) z d. Okas
Stanisław Legutko (85)
Andrzej Miskiewicz (79)
Adam Pytel (67)
Stanisław Urbanik (92)
Jasień
Kazimierz Krzyżak (87)
Jastew
Marcin Panek (46)
Kąty
Maria Cięciwa (75)
Bernadeta Serafin-Kurzydło (40)
Maszkienice
Stanisław Kubala (78)
Stanisław Legutko (87)
Mokrzyska
Zofia Baniak (86) z d. Sorota
Julian Pasula (86)
Niedzieliska
Barbara Krzyściak (75)
Okocim
Oskar Gryfin (33)
Zbigniew Pajor (71)
Emilia Porwisz (85)
Józef Słupski (85)
Agnieszka Strączek-Skurnóg (90)
Poręba Spytkowska
Jan Frankowicz (77)
Porąbka Uszewska
Szczepan Fiksak (67)
Jolanta Góral (73) z d. Mazurkiewicz
Krzysztof Gurgul (65)
Anna Hebda (93)
Józef Matura (91)
Rylowa
Stanisława Nocoń (75)
Barbara Świątek (71)
Szczepanów
Barbara Górecka (65) z d. Wszołek
Danuta Górka (76) z d. Musiał
Strzelce Małe
Emilia Fela (88)
Stanisław Maj (58)
Strzelce Wielkie
Bogdan Ślusarczyk (67)
Sufczyn
Michał Więcław (78)
Tworkowa
Józef Kornaś (68)
Tymowa
Iwona Domalewska (60)
Kazimierz Nastałek (81)
Uszew
Maria Nita (82)
Uście Solne
Józefa Gadowska (75)
Wojakowa
Władysław Karpiel (73)
Maria Pasionek (95)
Wokowice
Aniela Słabaś (87) z d. Krawczyk
Marzec

Kwiecień


Maj


Czerwiec


Lipiec


Sierpień


Wrzesień


Październik


Listopad


Grudzień


Copyright © 2004-2024 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com