Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor

Wisłoka Dębica: Zarychta - Michał Wolański, Kleinschmidt, Jędrusiak, Król - Kantor (70' Mariusz Wolański), Łoch,Kalita, Mateusz Wolański (46' Abramowicz) - Zołotar, Królikowski (84' Mądro)
Okocimski Brzesko: J.Palej - Bizoń, Jagła, Weinar, Drużkowski - Matras, Kozieł, Metz,Kostecki, Bryl - Imiołek
Bramki: Bryl 7' (s), Mateusz Wolański 22' (k), Królikowski 40' - Imiołek 6'
Żółte kartki: Mateusz Wolański, Król, Łoch - Bizoń, Bryl
Sędzia: Marek Karkut(Warszawa)
Widzów: ok. 600

Relacja

90 min:KONIEC SPOTKANIA. Niestety Okocimski przegrywa w Dębicy z Wisłoką 3-1.
89 min:Obraz gry od kilkunastu minut wygląda tak samo. Okocimski atakuje jednak Wisłoka świetnie się broni rozbijając nasze ataki w okolicach pola karnego.
85 min:Błąd Weinara naprawia Bizoń ekspediując piłkę daleko przed nasze pole karne.
83 min:Sławomira Matrasa na boisku zastępuje Tomasz Ogar.
80 min:Wisłoka zamknięta na własnej połowie. Jednak bez efektu
77 min:Z rzutu rożnego dośrodkowuje Metz. Kozieł głową przedłuża, jednak i tym razem Zachyrta na posterunku.
75 min:Strzał z dystansu Metza. Jednak zbyt lekki by mógł zaskoczyć Zarychta.
74 min:Kolejna zmiana w drużynie z Brzeska. Sergiusz Kostecki zmieniony przez Mateusza Wawrykę.
73 min:Kozieł z głębi pola do Kosteckiego. Ten będąc w obrębie pola karnego strzela-jednak bardzo niecelnie.
72 min:Matras do Karwata. Jednak niedokładnie.
70 min:Weinar zbyt krótko wybija piłkę. Przejmuje ją zawodnik z Dębicy, ale próba lobowania wysuniętego z bramki Paleja kończy się niepowodzeniem.
65 min:Druga zmiana w Okocimskim. Marcina Imiołka zmienia Rafał Policht.
62 min:Niecelny strzał Grzegorza Bizonia.
60 min:Dębicki golkiper szybko wznawia grę. Wisłoka wyprowadza groźną akcję zakończoną mocnym strzałem. Jednak Jarosław Palej po raz kolejny świetnie interweniuje.
59 min:Rzut rożny dla zespołu z Brzeska. Jednak Jagła uprzedzony przez Zarychta.
55 min:Wychodzący na czystą pozycję Marcin Imiołek pada przed polem karnym, jednak sędzia z Warszawy nakazuje grać dalej...
47 min: Okocimski wyprowadza szybką trójkową akcję.Marcin Imiołek jednak źle dogrywa piłkę do Sergiusza Kosteckiego. Futbolówkę przejmują zawodnicy z Dębicy wyprowadzając groźny kontratak. Jednak Jarosław Palej ładną paradą wyłapuje strzał z narożnika pola karnego .
45 min: Rozpoczyna się druga część spotkania. Okocimski z jedną zmianą. Rafała Bryla na boisku zastępuje Dariusz Karwat.

45 min:Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wisłoka - Okocimski 3-1.
44 min:Strzał głową Matrasa obok lewego słupka bramki Zarychta.
40 min:Kombinacyjna wymiana piłki przed naszym polem karnym. Nasza obrona zupełnie się pogubiła. Królikowski sam na sam z Jarosławem Palejem strzela w długi róg i niestety przegrywamy już 3-1.
31 min:Szybka oskrzydlająca akcja Okocimskiego. Sławomir Matras wrzuca futbolówke w pole karne. Z piłką mija się bramkarz z Dębicy, ta trafia pod nogi Marcina Imiołka. Składającego się do strzału "Ciupka" przewraca dębicki golkiper a sędzia pokazuje Marcinowi żółtą kartkę!!!
27 min:Kozieł z dystansu. Niestety nad poprzeczką.
25 min:Kolejna groźna sytuacja przed naszym polem karnym. Jednak Bizoń do spólki z Drużkowskim zażegnują niebezpieczeństwo.
22 min:Do piłki podchodzi Wolański. Strzela i niestety "Piwosze" przegrywają w Dębicy 2-1.
22 min:Starcie w polu karnym zawodnika z Dębicy ze Sławomirem Jagłą. Zawodnik gospodarzy przewraca się, a sędzia wskazuje na 11 metr... Tylko czy słusznie-chyba nie!
21 min:Kolejna piłka z głębi pola. Tym razem Paweł Weinar przejmuje piłkę i wyprowadza kontratak. Podanie do Marcina Imiołka jednak ten traci piłkę.
20 min:Prostopadła wrzutka w pole karne, jednak Sławomir Jagła na posterunku.
12 min:Marcin Imiołek odgrywa do Tomasza Kozieła, ten strzela.Niestety tuż obok słupka
11 min:Piłka wrzucona z głębi pola w kierunku Rafała Bryla. Ten wpada w pole karne jednak bramkarz Wisłoki uprzedza brzeskiego pomocnika, powodując jeszcze jego upadek. Jednak o rzucie karnym nie ma mowy.
7 min:Piłka wrzucona w nasze pole karne, a Rafał Bryl interweniuje tak nieszczęśliwie że pokonuje własnego bramkarza. Jest 1-1..
7 min:Rzut wolny dla drużyny z Dębicy. Grzegorz Bizoń fauluje w okolicach pola karnego zawodnika Wisłoki.
6 min:Marcin Imiołek przyjmuje piłkę na klatkę piersiową na 13 metrze. Strzela i GOOOOOLLL!!!Okocimski prowadzi w Dębicy 1-0.
1 min:Mecz rozpoczyna Okocimski. "Piwosze" w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Wisłoka na zielono.