Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

ZAWODY KOLARSKIE „ O MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWO GMINY BRZESKO  (ak)  2008-06-04

 

W minioną sobotę, 31.05.2008 r. Katolicki Klub Sportowy „Olimp” zorganizował zawody kolarskie „O Młodzieżowe Mistrzostwo Miasta Brzeska”. Impreza odbyła się w Porębie Spytkowskiej, dzięki wsparciu Dyrekcji tamtejszej szkoły podstawowej. Do sportowej rywalizacji licznie zgłosili się zawodnicy Klubu, dzieci z Poręby Spytkowskiej, a także kilkoro odważnych mężczyzn i kobiet do kategorii Open.

 

            Pomimo trudnej trasy w znakomitym czasie uzyskano następujące wyniki:

  

Dzieci do lat 6:                   I miejsce  - Mateusz Ropek

II miejsce  - Nalepka Fryderyk

III miejsce  - Dominik Wąs

 

Dziewczynki 7 – 10 lat:        I miejsce  - Natalia Cichoń

II miejsce  - Klaudia Skalska

 

Chłopcy        7 – 10 lat:      I miejsce  - Adrian Serwatka

II miejsce  - Mika Jakub

III miejsce  - Rafał Cichoń            

 

Dziewczynki 11 – 12 lat:      I miejsce -  Hanna Zemanek

II miejsce  - Klaudia Gurgul

III miejsce – Magdalena Mazgaj

                                              

Chłopcy        11 – 12 lat:     I miejsce  - Mateusz Leś

II miejsce  - Dominik Serwin

III miejsce  - Jakub Pytel        

 

Chłopcy    13 – 14 lat:         I miejsce – Bartłomiej Pudełek

II miejsce - Maciej Trybalski

III miejsce – Damian Lesiewicz               

 

Dziewczęta   13 – 14 lat:     I miejsce – Paulina Góral

                                     III miejsce  - Natalia Świątkowska

 

Kobiety         15 – 18 lat     I miejsce – Paulina Góral

 

Juniorzy        15 – 16 lat:    I miejsce -  Adrian Stauszek

II miejsce  - Łukasz Patulski

III miejsce – Mateusz Sowa

 

Kobiety         Open              I miejsce – Dominika Trybalska

II miejsce – Jolanta Góral

III miejsce -  Barbara Stanuszek

 

Mężczyźni    Open:              I miejsce – Marek Serwin

II miejsce – Michał Tota

III miejsce – Stanisław Golec    


Nadesłała:  Alicja Koźmińska

comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2020 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com