Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

Jak głosowano w powiecie brzeskim w Wyborach do PE  (bap)  2009-06-08

HTML clipboard

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nazwa jednostki

L. uprawnionych

Liczba kart wydanych

Liczba głosów

Liczba głosów (ważnych)  [%]

oddanych

ważnych

na listę

Borzęcin, gm.

6500

1524

1524

1483

324

21.85

Brzesko, gm.

28313

7865

7860

7736

2517

32.54

Czchów, gm.

7086

1738

1738

1693

322

19.02

Dębno, gm.

10745

2754

2754

2686

717

26.69

Gnojnik, gm.

5634

1346

1346

1296

212

16.36

Iwkowa, gm.

4578

1145

1145

1114

132

11.85

Szczurowa, gm.

7802

1404

1401

1366

292

21.38

 

70658

17776

17768

17374

4516

25.99

 

  Wyniki głosowania na kandydatów
 
  OKRĘG NR 10

Nr

Nazwisko i imiona Liczba głosów [%]
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 153966 46.96
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 49802 15.19
3 SONIK Bogusław Andrzej 52329 15.96
4 ZEGZDA Leszek Jan 10078 3.07
5 WARDZAŁA Robert Marian 13962 4.25
6 SATERNUS Andrzej 5396 1.64
7 PATENA Marta Elżbieta 22690 6.92
8 PAJĄK Jacek Paweł 7011 2.13
9 HERTIG Piotr Wojciech 1682 0.51
10 ADAMCZYK Franciszek 10938 3.33
    327854 100
  POWIAT BRZESKI
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów [%]
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 1727 38.24
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 489 10.82
3 SONIK Bogusław Andrzej 748 16.56
4 ZEGZDA Leszek Jan 53 1.17
5 WARDZAŁA Robert Marian 934 20.68
6 SATERNUS Andrzej 19 0.42
7 PATENA Marta Elżbieta 241 5.33
8 PAJĄK Jacek Paweł 165 3.65
9 HERTIG Piotr Wojciech 19 0.42
10 ADAMCZYK Franciszek 121 2.67
    4516 100
  Gmina Brzesko    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 1080 42.9
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 225 8.93
3 SONIK Bogusław Andrzej 484 19.22
4 ZEGZDA Leszek Jan 26 1.03
5 WARDZAŁA Robert Marian 414 16.44
6 SATERNUS Andrzej 6 0.23
7 PATENA Marta Elżbieta 125 4.96
8 PAJĄK Jacek Paweł 89 3.53
9 HERTIG Piotr Wojciech 8 0.31
10 ADAMCZYK Franciszek 60 2.38
     2517 100
  Gmina Szurowa    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 77 26.36
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 61 20.89
3 SONIK Bogusław Andrzej 41 14.04
4 ZEGZDA Leszek Jan 2 0.68
5 WARDZAŁA Robert Marian 60 20.54
6 SATERNUS Andrzej 1 0.34
7 PATENA Marta Elżbieta 19 6.5
8 PAJĄK Jacek Paweł 22 7.53
9 HERTIG Piotr Wojciech 2 0.68
10 ADAMCZYK Franciszek 7 2.39
     292 100
  Gmina Borzęin    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 113 34.87
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 48 14.81
3 SONIK Bogusław Andrzej 29 8.95
4 ZEGZDA Leszek Jan 0 0
5 WARDZAŁA Robert Marian 96 29.62
6 SATERNUS Andrzej 3 0.92
7 PATENA Marta Elżbieta 18 5.55
8 PAJĄK Jacek Paweł 2 0.61
9 HERTIG Piotr Wojciech 1 0.3
10 ADAMCZYK Franciszek 14 4.32
     324 100
  Gmina Dębno    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 199 27.75
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 65 9.06
3 SONIK Bogusław Andrzej 100 13.94
4 ZEGZDA Leszek Jan 11 1.53
5 WARDZAŁA Robert Marian 278 38.77
6 SATERNUS Andrzej 2 0.27
7 PATENA Marta Elżbieta 30 4.18
8 PAJĄK Jacek Paweł 13 1.81
9 HERTIG Piotr Wojciech 1 0.13
10 ADAMCZYK Franciszek 18 2.51
     717 100
  Gmina Gnojnik    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 73 34.43
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 34 16.03
3 SONIK Bogusław Andrzej 24 11.32
4 ZEGZDA Leszek Jan 0 0
5 WARDZAŁA Robert Marian 26 12.26
6 SATERNUS Andrzej 3 1.41
7 PATENA Marta Elżbieta 16 7.54
8 PAJĄK Jacek Paweł 20 9.43
9 HERTIG Piotr Wojciech 4 1.88
10 ADAMCZYK Franciszek 12 5.66
     212 100
  Gmina Czchów    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 129 40.06
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 38 11.8
3 SONIK Bogusław Andrzej 40 12.42
4 ZEGZDA Leszek Jan 10 3.1
5 WARDZAŁA Robert Marian 52 16.14
6 SATERNUS Andrzej 2 0.62
7 PATENA Marta Elżbieta 27 8.38
8 PAJĄK Jacek Paweł 14 4.34
9 HERTIG Piotr Wojciech 3 0.93
10 ADAMCZYK Franciszek 7 2.17
     322 100
  Gmina Iwkowa    
1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria 56 42.42
2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław 18 13.63
3 SONIK Bogusław Andrzej 30 22.72
4 ZEGZDA Leszek Jan 4 3.03
5 WARDZAŁA Robert Marian 8 6.06
6 SATERNUS Andrzej 2 1.51
7 PATENA Marta Elżbieta 6 4.54
8 PAJĄK Jacek Paweł 5 3.78
9 HERTIG Piotr Wojciech 0 0
10 ADAMCZYK Franciszek 3 2.27
     132 100

 

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość     Wyniki głosowania na kandydatów
Nazwa jednostki L. uprawnionych

Liczba kart wydanych

Liczba głosów 

Liczba głosów (ważnych)  [%]

  OKRĘG NR 10
Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów [%]
oddanych  ważnych  na listę 1 ZIOBRO Zbigniew 335933 87.56
Borzęcin, gm. 6500 1524 1524 1483 745 50.24 2 KOWAL Paweł Robert 18614 4.85
Brzesko, gm. 28313 7865 7860 7736 3984 51.5 3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 5610 1.46
Czchów, gm. 7086 1738 1738 1693 1007 59.48 4 CZESAK Edward Stanisław 4730 1.23
Dębno, gm. 10745 2754 2754 2686 1391 51.79 5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 1625 0.42
Gnojnik, gm. 5634 1346 1346 1296 817 63.04 6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 2909 0.75
Iwkowa, gm. 4578 1145 1145 1114 760 68.22 7 BARTUŚ Barbara Halina 5234 1.36
Szczurowa, gm. 7802 1404 1401 1366 617 45.17 8 JĘDRYS Michał 1270 0.33
   70658 17776 17768 17374 9321 53.65 9 PĘK Bogdan Marek 4562 1.18
              10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 3144 0.81
                  383631 100
                POWIAT BRZESKI
  Jak głosowano na        Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów [%]
  Edwarda Czesaka       1 ZIOBRO Zbigniew 7112 76.3
  Nazwa jednostki Ilość gosów

[%]

      2 KOWAL Paweł Robert 159 1.7
  bocheński 267 1.36       3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 10 0.1
  brzeski 1781 10.25       4 CZESAK Edward Stanisław 1781 19.1
  buski 1 0.01       5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 14 0.15
  chrzanowski 12 0.05       6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 19 0.2
  dąbrowski 287 2.95       7 BARTUŚ Barbara Halina 57 0.61
  gorlicki 14 0.07       8 JĘDRYS Michał 8 0.08
  jędrzejowski 9 0.08       9 PĘK Bogdan Marek 105 1.12
  kazimierski 1 0.02       10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 56 0.6
  Kielce, m. 14 0.03           9321 100
  kielecki 18 0.06         Gmina Brzesko    
  konecki 14 0.11       1 ZIOBRO Zbigniew 2677 67.19
  krakowski 27 0.06       2 KOWAL Paweł Robert 63 1.58
  Kraków, m. 91 0.04       3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 3 0.07
  limanowski 26 0.1       4 CZESAK Edward Stanisław 1165 29.24
  miechowski  6 0.09       5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 2 0.05
  myślenicki 9 0.04       6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 1 0.02
  nowosądecki 48 0.12       7 BARTUŚ Barbara Halina 7 0.17
  nowotarski 20 0.06       8 JĘDRYS Michał 0 0
  Nowy Sącz, m. 22 0.1       9 PĘK Bogdan Marek 49 1.22
  olkuski 6 0.03       10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 17 0.42
  opatowski 2 0.03           3984 100
  ostrowiecki 1 0.01         Gmina Szurowa    
  oświęcimski 20 0.06       1 ZIOBRO Zbigniew 504 81.68
  pińczowski 2 0.03       2 KOWAL Paweł Robert 12 1.94
  proszowicki 46 0.83       3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 0 0
  sandomierski 2 0.02       4 CZESAK Edward Stanisław 70 11.34
  skarżyski 7 0.04       5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 1 0.16
  starachowicki 10 0.06       6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 4 0.64
  staszowski 6 0.06       7 BARTUŚ Barbara Halina 9 1.45
  Suski 11 0.08       8 JĘDRYS Michał 1 0.16
  tarnowski 1086 3.18       9 PĘK Bogdan Marek 7 1.13
  Tarnów, m. 766 2.52       10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 9 1.45
  tatrzański 3 0.02            617 100
  wadowicki 16 0.06         Gmina Borzęin    
  wielicki 75 0.36       1 ZIOBRO Zbigniew 586 78.65
  włoszczowski 4 0.06       2 KOWAL Paweł Robert 12 1.61
  Kraków, okr. 10  4730 0.51       3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 1 0.13
              4 CZESAK Edward Stanisław 110 14.76
              5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 3 0.4
              6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 2 0.26
              7 BARTUŚ Barbara Halina 5 0.67
              8 JĘDRYS Michał 1 0.13
              9 PĘK Bogdan Marek 19 2.55
              10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 6 0.8
                   745 100
                Gmina Dębno    
              1 ZIOBRO Zbigniew 1122 80.66
              2 KOWAL Paweł Robert 30 2.15
              3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 2 0.14
              4 CZESAK Edward Stanisław 212 15.24
              5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 2 0.14
              6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 0 0
              7 BARTUŚ Barbara Halina 7 0.5
              8 JĘDRYS Michał 1 0.07
              9 PĘK Bogdan Marek 6 0.43
              10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 9 0.64
                   1391 100
                Gmina Gnojnik    
              1 ZIOBRO Zbigniew 683 83.59
              2 KOWAL Paweł Robert 20 2.44
              3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 1 0.12
              4 CZESAK Edward Stanisław 84 10.28
              5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 1 0.12
              6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 6 0.73
              7 BARTUŚ Barbara Halina 2 0.24
              8 JĘDRYS Michał 4 0.48
              9 PĘK Bogdan Marek 9 1.1
              10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 7 0.85
                   817 100
                Gmina Czchów    
              1 ZIOBRO Zbigniew 850 84.4
              2 KOWAL Paweł Robert 17 1.68
              3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 1 0.09
              4 CZESAK Edward Stanisław 105 10.42
              5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 4 0.39
              6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 5 0.49
              7 BARTUŚ Barbara Halina 10 0.99
              8 JĘDRYS Michał 1 0.09
              9 PĘK Bogdan Marek 11 1.09
              10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 3 0.29
                   1007 100
                Gmina Iwkowa    
              1 ZIOBRO Zbigniew 690 90.78
              2 KOWAL Paweł Robert 5 0.65
              3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław 2 0.26
              4 CZESAK Edward Stanisław 35 4.6
              5 SZCZERSKI Krzysztof Maria 1 0.13
              6 SKORUPA Tadeusz Wojciech 1 0.13
              7 BARTUŚ Barbara Halina 17 2.23
              8 JĘDRYS Michał 0 0
              9 PĘK Bogdan Marek 4 0.52
Źródło: www.pkw.gov.pl             10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław 5 0.65
                   760 100
comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2020 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com