Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

Komitety wyborcze zmieniają kolejność kandydatów na listach wyborczych  (bap)  2010-10-27

Ostatnia aktualizacja 27.10.2010 godz. 22:24


Widocznie ordynacja wyborcza dopuszcza zmiany kolejności na listach wyborczych.

Przedwczoraj zmieniono kolejno
ść na liście KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO - w OKRĘGU NR 2. (Osiedla: Brzezowieckie, Kopaliny - Jagiełły i Słotwina)

Dziś znowu zmiana, tym razem na liście KOMITETU WYBORCZEGO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ RP - w OKRĘGU Nr 3 (Sołectwa: Jadowniki, Okocim i Poręba Spytkowska)


 

LISTY WYBORCZE  GMINA BRZESKO



WYBORY BURMISTRZA

MIASTA BRZESKA

Zbiorcze informacje o kandydatach na urząd
L.p. Nazwisko i Imię Wiek Wykształcenie Nazwa komitetu Miejsce zamieszkania, przynależność i poparcie Treść oświadczenia lustracyjnego*)
1 Brzyk Franciszek Andrzej 50 wyższe KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP Okocim, nie należy do partii politycznej
2 Mastalerz Zbigniew Bogdan 43 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO Brzesko, nie należy do partii politycznej
3 Wawryka Grzegorz 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO Jadowniki, nie należy do partii politycznej

 


Borzęcin - Wybory Wójta
1 Kwaśniak Janusz Józef 35 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KWAŚNIAKA BUDUJMY PRZYSZŁOŚĆ Borzęcin, członek Prawicy Rzeczypospolitej
2 Rogóż Adam Andrzej 43 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PRAWORZĄDNA GMINA Borzęcin, nie należy do partii politycznej

Czchów
- Wybory Burmistrza
1 Chudoba Marek Andrzej 55 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNOŚĆ" Czchów, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
2 Olchawa Roman Stanisław 65 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Czchów, członek Prawa i Sprawiedliwości

Dębno
- Wybory Wójta
1 Brach Grzegorz 48 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DĘBNO Dębno, nie należy do partii politycznej
2 Kozłowski Wiesław Kazimierz 46 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Dębno, członek Prawa i Sprawiedliwości
3 Kurek Marian Piotr 33 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDY RAZEM" Wola Dębińska, nie należy do partii politycznej
4 Okrzesa Maria Rozalia 65 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Porąbka Uszewska, nie należy do partii politycznej

Gnojnik
- Wybory Wójta
1 Linca Anita Zofia 37 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA PRZYSZŁOŚCI Gnojnik, nie należy do partii politycznej
2 Paterek Sławomir Andrzej 30 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Uszew, nie należy do partii politycznej
3 Rzepa Wojciech 56 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NASZA GMINA Lewniowa, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego

Iwkowa
- Wybory Wójta
1 Kamiński Bogusław 45 wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRAWORZĄDNOŚĆ I GOSPODARNOŚĆ" Połom Mały, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego
2 Karwala Danuta Beata 48 wyższe KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Iwkowa, członek Prawa i Sprawiedliwości
3 Mrozowski Grzegorz 37 średnie KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO Iwkowa, nie należy do partii politycznej

Szczurowa
- Wybory Wójta
1 Zalewski Marian Józef 60 Wyższe KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW Szczurowa, nie należy do partii politycznej




WYBORY DO RADY GMINY

 

OKRĘG Nr 1 - wybieramy 5 radnych Gminy Brzesko - Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

Osiedla: 1. Kościuszki - Ogrodowa 2. Stare Miasto 3. Okocimskie 4. Zielonka

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Mrówka Halina Stanisława

55

Brzesko

 

2

Dojka Jadwiga

56

Brzesko

 

3

Drużkowski Dariusz Jacek

30

Brzesko

PO

4

Lubowicki Daniel Sebastian

33

Brzesko

 

5

Stoliński Stanisław Antoni

77

Brzesko

PO

6

Ważydrąg Grzegorz Dobiesław

36

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

 W 2006 r.

na liście

1

Kwaśniak Adam Stanisław

51

Brzesko

PiS

2

Klimek Mieczysława Barbara

64

Brzesko

PiS

3

Pajor Tomasz Janusz

44

Brzesko

 

4

Rosa Elżbieta Stefania

50

Brzesko

 

5

Wójtowicz-Woda Justyna Marta

24

Brzesko

 

6

Chrabąszcz Jerzy Jan

44

Szczepanów

 

7

Serwin Marek

32

Brzesko

 

8

Drużkowska Bogusława Józefa

51

Brzesko

 

9

Wolak Magdalena

34

Brzesko

 

10

Jarzembska Wanda Jadwiga

61

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

 W 2006 r.

na liście

1

Kramer Jadwiga Celina

62

Brzesko

WSPB

2

Jewuła Helena

47

Brzesko

PiS

3

Zając Jacek Franciszek

35

Brzesko

Prawica Razem

4

Lambert Marian Józef

53

Mokrzyska

PO

5

Kania Maria Zofia

56

Brzesko

 

6

Serwatka Sławomir

49

Brzesko

 

7

Mucha Joanna

60

Brzesko

 

8

Górka Elżbieta Stanisława

42

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Kądziołka Maria Janina

55

Brzesko

PO

2

Stępak Krzysztof Wojciech

44

Brzesko

 

3

Kucia Maria Janina

62

Brzesko

WSPB

4

Podłęcka Ewa Katarzyna

48

Brzesko

Nasz Powiat

5

Sproski Kazimierz Jan

60

Brzesko

SLD+SDPL

+ PD+UP

 +LiD

6

Gawenda Józef Ryszard

59

Brzesko

 

7

Pawełek Roman Andrzej

55

Brzesko

WSPB

8

Nalepa Janusz

59

Brzesko

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

9

Leśniak Joanna Maria

52

Brzesko

 

10

Smoleń Szczepan Stanisław

32

Brzesko

 

 


OKRĘG Nr 2 - wybieramy 6 radnych Gminy BrzeskoGłosujemy (X) tylko na jedną osobę

Osiedla: 1. Brzezowieckie 2. Kopaliny - Jagiełły 3. Słotwina

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Pacewicz-Pyrek Katarzyna Maria

39

Brzesko

PO

2

Ciaciek Ryszard Konstanty

54

Brzesko

 

3

Kądziołka Bogusław

53

Brzesko

 

4

Kwaśniak Marzena Bernadeta

37

Brzesko

 

5

Musiał Anna Maria

53

Brzesko

 

6

Strojny Paweł

50

Brzesko

WSPB

7

Szapel Jan

62

Brzesko

 

8

Szczupał Tadeusz Franciszek

47

Bucze

PO

9

Szuba Krystyna Genowefa

55

Brzesko

 

10

Synowiec Wacław

45

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Ojczyk Krzysztof Michał

39

Brzesko

PiS

2

Ciurej Tadeusz Michał

50

Brzesko

PiS

3

Babicz Bogusław Robert

48

Brzesko

WSPB

4

Filip Jacek

62

Brzesko

PiS

5

Brożek Czesław

56

Brzesko

PiS

6

Zych Stanisław

61

Brzesko

PiS

7

Pacura Paweł Stanisław

31

Brzesko

 

8

Szydłowski Krzysztof Roman

43

Brzesko

 

9

Szydek Mateusz Adam

29

Brzesko

 

10

Wesołowska Edyta Bernadeta

31

Brzesko

 

11

Pajor Elżbieta

52

Brzesko

 

12

Patulski Antoni

64

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1 Wiśniowski Mirosław Jan 47 Brzesko PiS
2 Święch Dominika 22 Brzesko  
3 Waresiak Jan 42 Szczepanów

WSPB

4 Mgłosiek Ewa Grażyna 45 Brzesko  
5 Żółty Tomasz Stanisław 31 Jadowniki  
6 Rogóż Rafał Krzysztof 55 Brzesko Prawica Razem
7 Filipowski Piotr Stanisław 26 Brzesko  
8 Kubas Józef 64 Brzesko

WSPB

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

 W 2006 r.

na liście

1

Pasierb Tadeusz

52

Brzesko

WSPB

2

Knaga Edward Mieczysław

63

Brzesko

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

3

Małek Franciszek

49

Brzesko

WSPB

4

Grzelak Andrzej Stanisław

51

Brzesko

 

5

Kołodziej Lesław Józef

60

Brzesko

SLD+SDP

L+PD+UP

+LiD

6

Wawryka Mateusz Wiesław

23

Brzesko

 

7

Mardoń Paweł Krzysztof

30

Okocim

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

8

Skołyszewski Adam Józef

44

Brzesko

 

9

Kusiak Grzegorz Wojciech

37

Brzesko

 

10

Kopacz Eugeniusz

62

Brzesko

 

11

Poniewierski Wojciech Czesław

26

Brzesko

 

12

Pajor Andrzej

45

Brzesko

 

 


OKRĘG Nr 3 - wybieramy 5 radnych Gminy Brzesko Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

Sołectwa: 1. Jadowniki 2. Okocim 3. Poręba Spytkowska

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP  

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

W 2006 r.

na liście

1 Stachowicz Barbara 49 Okocim
2 Brzyk Franciszek Andrzej 50 Okocim PO
3 Kowalczyk Andrzej Stefan 49 Jadowniki
4 Kuta Marcin Jan 35 Brzesko
5 Martyka Mirosław Janusz 41 Okocim PO
6 Piękosz Małgorzata Józefa 36 Jadowniki
7 Tyka-Duc Ewa Dorota 39 Jadowniki

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Smołucha Adam Zbigniew

44

Jadowniki

PiS

2

Adamczyk Halina

47

Okocim

 

3

Sorys Jarosław Jan

45

Jadowniki

 

4

Anioł Henryk

55

Poręba Spytkowska

 

5

Słupska Beata Agnieszka

46

Okocim

 

6

Hynowski Jan Kazimierz

51

Jadowniki

PiS

7

Zgraja Agnieszka

34

Poręba Spytkowska

 

8

Kądziołka Tomasz Piotr

36

Okocim

Nasz Powiat

9

Kurek Łukasz Michał

19

Poręba Spytkowska

 

10

Pałka Paweł Stanisław

42

Jadowniki

Prawica Razem

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Mastalerz Zbigniew Bogdan

43

Brzesko

PiS

2

Karaś Maria

53

Poręba Spytkowska

 

3

Zydroń Wit

63

Okocim

PiS

4

Kita Stanisław

71

Jadowniki

WSPB

5

Węgrzyn Mateusz Piotr

28

Jadowniki

 

6

Stępień Marek

49

Poręba Spytkowska

 

7

Pagacz Agnieszka Maria

34

Jadowniki

 

8

Krzywda Michał Adam

25

Jadowniki

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Góra Stanisław Wiesław

51

Poręba Spytkowska

WSPB

2

Warzecha Apolonia

60

Jadowniki

WSPB

3

Gawiak Jerzy Michał

53

Jadowniki

WSPB

4

Palej Barbara

38

Okocim

 

5

Okaz Kazimierz

52

Okocim

 

6

Pikuła Lech

60

Jadowniki

WSPB

7

Ćwioro Wacław

57

Poręba Spytkowska

PiS

8

Garpiel Piotr Dariusz

24

Okocim

 

9

Szpil Jakub

30

Jadowniki

 

10

Podobiński Maciej Paweł

34

Jadowniki

 

 


OKRĘG Nr 4 - wybieramy 5 radnych Gminy Brzesko Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

Sołectwa: 1. Bucze 2. Jasień 3. Mokrzyska 4. Sterkowiec 5. Szczepanów 6. Wokowice

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Wojtusik-Pabian Angelika Joanna

38

Szczepanów

 

2

Kozioł Krzysztof Adam

43

Jasień

 

3

Kutyba Dariusz Tomasz

24

Jasień

 

4

Turlej Zofia Teresa

62

Mokrzyska

 

5

Wójtowicz Marek Kazimierz

46

Jasień

PO

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Bogusz Krzysztof Stanisław

30

Sterkowiec

 

2

Pacura Jan Wojciech

50

Mokrzyska

 

3

Grozień Jan Ryszard

52

Jasień

 

4

Słowik Celina

49

Mokrzyska

 

5

Chruściel Józef Kazimierz

44

Szczepanów

PO

6

Mazur Katarzyna Magdalena

35

Mokrzyska

 

7

Wyczesany Piotr Marek

43

Bucze

PO

8

Rąpała Mariusz Jerzy

42

Jasień

 

9

Gaczoł Witold

34

Wokowice

 

10

Kądziołka-Kukurowska Anna Teresa

67

Szczepanów

PiS

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINY BRZESKO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1 Kośmider Marek 49 Mokrzyska PO
2 Kukla Maria 61 Jasień

WSPB

3 Brzezińska-Rogozińska Ewa 54 Mokrzyska  
4 Turlej Stanisław Andrzej 44 Sterkowiec PiS
5 Szeląg Robert 27 Sterkowiec  
6 Kaźmierczyk Wojciech 49 Jasień  
7 Maślak Bernadeta Urszula 43 Bucze  
8 Koryga Joanna Magdalena 26 Brzesko  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Klimek Leszek

59

Jasień

WSPB

2

Lubowiecka Anna

47

Szczepanów

 

3

Milewski Stanisław Antoni

59

Bucze

WSPB

4

Bryła Stefania Franciszka

76

Mokrzyska

PiS

5

Czarnik Marian Stanisław

55

Wokowice

WSPB

6

Chmielarz Ewa Jadwiga

35

Mokrzyska

WSPB

7

Stolarz Mariusz

38

Mokrzyska

Nasz Powiat

8

Olejnik Agata Dorota

41

Jasień

 

9

Migdał Grzegorz Dariusz

35

Mokrzyska

Prawica Razem

10

Dąbrowa-Legutko Maria

48

Sterkowiec

 

 




WYBORY DO RADY POWIATU

 

OKRĘG Nr 1 - wybieramy 8 radnych Powiatu Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

 

Gmina Brzesko

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Brzyk Kazimierz Edward

53

Okocim

PO

2

Dudziński Krzysztof

64

Brzesko

PO

3

Rembiasz Krzysztof Adam

53

Brzesko

 

4

Baranek Bogdan Piotr

43

Mokrzyska

PO

5

Bujak Dariusz

44

Jasień

PO

6

Dumieński Paweł

32

Brzesko

 

7

Duśko Piotr

36

Brzesko

PO

8

Filip Łukasz Tadeusz

36

Brzesko

 

9

Jaros Beata Barbara

48

Brzesko

PO

10

Kuta Leszek Władysław

28

Sterkowiec

Prawica Razem

11

Kościółek Tomasz

24

Jadowniki

 

12

Rams Stanisław

60

Jadowniki

PO

13

Świstak Ewelina Magdalena

19

Brzesko

 

14

Trybalski Marek Andrzej

35

Brzesko

 

15

Wiśniowska Małgorzata Bożena

44

Brzesko

 

16

Woszczyna Wiesław Władysław

54

Brzesko

PO

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Pacura Stanisław

59

Mokrzyska

PiS

2

Zych Tadeusz Stanisław

50

Jadowniki

PiS

3

Pagacz Stanisław

59

Mokrzyska

PiS

4

Szydek Andrzej

61

Brzesko

 

5

Rosa Wojciech Józef

40

Brzesko

Prawica Razem

6

Maksylewicz Zbigniew Kazimierz

56

Okocim

 

7

Chrabąszcz Jan Michał

41

Brzesko

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

8

Pietraszek Łukasz Paweł

35

Jadowniki

 

9

Gibała Krzysztof Mieczysław

33

Bucze

 

10

Kostecka Anna

38

Brzesko

PiS

11

Król Mirosław Karol

49

Brzesko

Prawica Razem

12

Ciurej Marcin Czesław

20

Brzesko

 

13

Ojczyk Andrzej Stanisław

38

Brzesko

 

14

Piwowarski Piotr Stanisław

26

Sterkowiec

 

15

Kwaśniak Paweł Adam

29

Brzesko

 

16

Musiał Jan

58

Biesiadki

PiS


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOLICKA RODZINA KOLPINGA  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Dutka Zofia

59

Brzesko

 

2

Stachowicz Magdalena Maria

29

Brzesko

 

3

Zydroń Emilia Wiktoria

62

Jasień

 

4

Guzek Anna Aneta

33

Brzesko

 

5

Sztyler Lilla

49

Brzesko

 

6

Węgrzyn Kazimiera

55

Jadowniki

 

7

Biernat Lucyna Maria

44

Brzesko

 

8

Młynarczyk Bogusława

51

Brzesko

 

9

Maliszczak Zbigniew Adam

65

Brzesko

 

10

Baniak Lucyna

46

Mokrzyska

 

11

Stańczyk Teresa

56

Brzesko

 

12

Piech Marian

49

Brzesko

 

13

Maleńka Rożek Aneta Klaudia

25

Jadowniki

 

14

Bryśkiewicz Iwona

33

Brzesko

 

15

Cichoński Zbigniew

55

Jasień

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDY RAZEM"

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Ożóg Ryszard

57

Brzesko

PO

2

Topolski Jerzy Piotr

45

Brzesko

PiS

3

Mariankowski Krzysztof Piotr

54

Brzesko

PO

4

Podolańska - Nabożny Halina Irena

55

Brzesko

WSPB

5

Skórnóg Zygmunt Janusz

52

Brzesko

 

6

Dudzik Marek Antoni

53

Brzesko

 

7

Siudziński Artur

53

Brzesko

 

8

Rdzawski Henryk

61

Brzesko

Nasz Powiat

9

Śledź Maria

64

Jadowniki

PiS

10

Sumara Jadwiga

59

Brzesko

Powiatowe Porozumienie Samorządowe

11

Styrna Marian Stanisław

67

Brzesko

Prawica Razem

12

Turek Zbigniew

63

Jasień

PiS

13

Zachara Józef

52

Bucze

 

14

Latocha Tomasz Jan

33

Szczepanów

 

15

Mardoń Tadeusz Marian

61

Okocim

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

16

Kaczmarczyk Józef

61

Brzesko

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY ZIEMI BRZESKIEJ  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Cebula Adam Stanisław

54

Jadowniki

WSPB

2

Budzioch Janusz Jan

46

Wokowice

 

3

Ćwioro Tomasz Marek

31

Poręba Spytkowska

 

4

Kasprzyk Jan

79

Brzesko

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Tota Piotr Stanisław

54

Poręba Spytkowska

WSPB

2

Glonek Kazimiera Bogusława

56

Mokrzyska

WSPB

3

Kędziora Maria Teresa Magdalena

73

Brzesko

Nasz Powiat

4

Michałek Jolanta Barbara

47

Jasień

WSPB

5

Brzęk Halina Bożena

52

Brzesko

 

6

Malisz Bartosz Wojciech

33

Brzesko

 

7

Basaraba Agata Magdalena

53

Brzesko

 

8

Staszczyk Antoni Stanisław

55

Brzesko

PO

9

Kania Elżbieta Barbara

30

Okocim

 

10

Piekarz Marcin Czesław

51

Jasień

 

11

Filip Janusz Mariusz

49

Brzesko

WSPB

12

Marek Maria Zofia

59

Brzesko

 

13

Tyrkiel Kazimierz Eugeniusz

43

Łysa Góra

 

14

Różak Zbigniew

40

Biesiadki

 

15

Serwin Krystyna Barbara

63

Brzesko

PiS

16

Wietecha Tomasz

45

Jadowniki

 


OKRĘG Nr 2 - wybieramy 3 Radnych Powiatu Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

 

Gmina Dębno

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Przybyło Grzegorz Tomasz

28

Wola Dębińska

 

2

Musiał Jan

60

Sufczyn

 

3

Kubala Andrzej Kazimierz

40

Dębno

 

4

Kaim Paulina Anna

39

Sufczyn

 

5

Powroźnik Andrzej Stanisław

42

Dębno

 

6

Pabian Mieczysław

57

Niedźwiedza

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Kozłowski Wiesław Kazimierz

46

Dębno

WSPB

2

Pabian Edward Franciszek

42

Doły

 

3

Migas Grzegorz Paweł

37

Porąbka Uszewska

 

4

Kita Jan Piotr

64

Maszkienice

 

5

Gromala Jadwiga Wiktoria

48

Wola Dębińska

 

6

Rojek Sylwia Zuzanna

33

Sufczyn

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOLICKA RODZINA KOLPINGA  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Pabijan Aniela

60

Brzesko

 

2

Śliwa Zofia Maria

49

Wola Dębińska

 

3

Drużkowski Mateusz

26

Łoniowa

 

4

Różak Anna Maria

29

Jastew

 

5

Piekarska Halina

28

Jaworsko

 

6

Piela Henryk

53

Łysa Góra

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDY RAZEM" 

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Gurgul Tomasz Paweł

41

Porąbka Uszewska

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

2

Przeklasa Marek

48

Sufczyn

 

3

Sadłoń Władysława

53

Wola Dębińska

PiS

4

Sacha Roman Tadeusz

51

Łysa Góra

 

5

Burnóg Janusz

49

Łoniowa

 

6

Gruszkowski Michał Marcin

24

Maszkienice

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY ZIEMI BRZESKIEJ 

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Kural Wit

41

Dębno

 

2

Miśkowicz Janusz Marcin

34

Maszkienice

 

3

Kmieć Antoni Augustyn

60

Doły

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Potępa Andrzej Robert

44

Łysa Góra

WSPB

2

Szpak Renata Dorota

40

Łoniowa

 

3

Stężowski Antoni

39

Dębno

 

4

Wójtowicz Ryszard

49

Dębno

 

5

Gurgul Mikołaj Jan

27

Wola Dębińska

 

6

Bujak Jakub Artur

23

Sufczyn

 


OKRĘG Nr 3 - wybieramy 5 Radnych Powiatu Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

 

Gmina Borzęcin i Gmina Szczurowa

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Kowal Jan Eugeniusz

51

Borzęcin

 

2

Łoboda Regina

51

Rudy Rysie

 

3

Gadowska Sylwia

32

Uście Solne

 

4

Gładysz Robert

42

Bielcza

 

5

Koczwara Jacek Kamil

25

Borzęcin

 

6

Nawrot Zdzisław

47

Strzelce Wielkie

 

7

Pabian Agnieszka

33

Bielcza

 

8

Urbaś Marcin

30

Łęki

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Pater Sławomir Antoni

43

Strzelce Małe

PiS

2

Jarosz Andrzej

63

Brzesko

PiS

3

Boraca Marian Józef

55

Borzęcin

 

4

Klasa Ryszard Andrzej

43

Uście Solne

 

5

Kotniewicz Józef Andrzej

43

Szczurowa

 

6

Pięta Jan

61

Borzęcin

 

7

Więcek Grażyna

36

Bielcza

 

8

Przepiórka Krzysztof Zygmunt

38

Rudy Rysie

 

9

Żurek Stanisław Piotr

26

Przyborów

 

10

Wójcik Stanisław Marian

51

Szczurowa

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOLICKA RODZINA KOLPINGA  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Brzoza Danuta

49

Bielcza

 

2

Zdunek Grażyna Waleria

65

Szczurowa

 

3

Pabian Magdalena

31

Przyborów

 

4

Lupa Małgorzata Zofia

25

Szczurowa

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDY RAZEM" 

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Antosz Marek

42

Zaborów

Powiatowe Porozumienie Samorządowe

2

Żurek Tadeusz

52

Przyborów

 

3

Kołodziejski Lucjan

48

Borzęcin

 

4

Filipski Marian

69

Wrzępia

 

5

Kuchta Władysław

64

Borzęcin

 Prawica Razem

6

Gut Lucyna Maria

49

Niedzieliska

Powiatowe Porozumienie Samorządowe

7

Golik Zbigniew Stanisław

41

Szczurowa

 

8

Adamska Joanna Agnieszka

30

Waryś

 

9

Misiorowska Joanna

45

Uście Solne

 

10

Rogóż Anna Helena

45

Borzęcin

 Prawica Razem

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY ZIEMI BRZESKIEJ

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Mikuś Piotr Krzysztof

33

Górka

 

2

Curyło Jan Stanisław

56

Bielcza

 

3

Maklas Józef Jan

61

Borzęcin

 

4

Pamuła Piotr Wojciech

34

Łęki

 

5

Ziółkowski Krzysztof

45

Strzelce Wielkie

 

6

Jesionka Czesław Józef

49

Popędzyna

 

7

Tomala Marian Piotr

56

Przyborów

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO 

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

 zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Zachara Jarosław Edward

47

Brzesko

WSPB

2

Sady Jan

63

Przyborów

SLD+SDPL

+PD+UP

+LiD

3

Górka - Koczwara Maria Stefania

50

Borzęcin

 

4

Wajda Tomasz Piotr

37

Borzęcin

 

5

Baran Eugeniusz

58

Borzęcin

 

6

Cira Joanna

41

Szczurowa

WSPB

7

Wilk - Łoboda Beata Renata

40

Rudy Rysie

 

8

Rogóż Marzena Ewa

30

Borzęcin

 

9

Nabiał Rafał

21

Borzęcin

 

10

Jurkiewicz Marcin Wojciech

29

Jasień

 


OKRĘG Nr 4 - wybieramy 5 Radnych Powiatu Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

 

Gmina Gnojnik, Gmina Czchów i Gmina Iwkowa

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Małek Andrzej

53

Gnojnik

 

2

Kuboń Maciej Szymon

37

Czchów

 

3

Legutko Janusz

47

Uszew

PO

4

Lejawka Mirosław

50

Tymowa

 

5

Mikołajek Irena Anna

50

Biskupice Melsztyńskie

 

6

Pstrąg Natalia Katarzyna

24

Iwkowa

 

7

Zaczyńska Marta Małgorzata

29

Tymowa

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Gołąb Grzegorz Krzysztof

33

Gnojnik

 

2

Białka Wiesława Zofia

57

Czchów

PiS

3

Kęder Krzysztof

43

Wojakowa

PiS

4

Janczak Piotr Jan

33

Złota

 

5

Jagielska Bogumiła Maria

49

Uszew

 

6

Nowak Marta Halina

28

Drużków Pusty

 

7

Sacha Danuta

37

Lewniowa

 

8

Bodek Cecylia Zofia

48

Iwkowa

 

9

Pabian Paweł Jan

40

Zawada Uszewska

 

10

Stopa Katarzyna Edyta

36

Jurków

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATOLICKA RODZINA KOLPINGA

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Karecka - Nieć Lidia Anna

38

Czchów

 

2

Smółka Kinga Maria

25

Domosławice

 

3

Brzęk Barbara

28

Wojakowa

 

4

Szot Anna

59

Brzesko

 

5

Czyżycka Beata Teresa

30

Dobrociesz

 

6

Zapiór Iwona Agnieszka

38

Iwkowa

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDY RAZEM"

Nr

na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Cierniak - Lambert Ewa Irena

55

Gnojnik

 Powiatowe Porozumienie Samorządowe

2

Gurgul Jarosław Kazimierz

32

Czchów

 Powiatowe Porozumienie Samorządowe

3

Strzelec Marek Stanisław

42

Iwkowa

 

4

Płachta Tadeusz Waldemar

43

Jurków

 

5

Rzepa Piotr

31

Lewniowa

 

6

Chojecki Zbigniew

43

Tymowa

 Powiatowe Porozumienie Samorządowe

7

Nowacki Zenon Bogdan

58

Porąbka Iwkowska

 

8

Gnyla Ireneusz

43

Biesiadki

 

9

Szot Stefan Andrzej

64

Iwkowa

 

10

Żurek Józef

64

Złota

 

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

Numer na liście

Nazwisko i Imię

Wiek

Miejsce

zamieszkania

W 2006 r.

na liście

1

Kanownik Tadeusz Krzysztof

47

Czchów

WSPB

2

Filipek Piotr Paweł

53

Wojakowa

 Nasz Powiat

3

Prus Paweł Jan

39

Gosprzydowa

 

4

Pabian Edward Józef

51

Uszew

WSPB

5

Pytel Iwona Małgorzata

38

Iwkowa

 

6

Mrozowski Andrzej Józef

43

Tymowa

WSPB

7

Musiał Kazimierz

50

Złota

 WSPB

8

Trepa Adam Jan

36

Tymowa

 

9

Wojnicki Stanisław

63

Gnojnik

 

10

Uryga Janusz

46

Porąbka Iwkowska

 




Wybory do Sejmiku Wojewódzkiego

 

OKRĘG Nr 5 - wybieramy 7 radnych Głosujemy (X) tylko na jedną osobę

Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski, m. Tarnów

 

Startują następujący mieszkańcy powiatu brzeskiego:

Nr

na liście             Imię i Nazwisko                 Wiek   Zamieszkanie

 

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

5                   Kurek Marian Piotr                   33     Wola Dębińska

7                   Kamiński Bogusław                  45     Połom Mały

 

KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ

2                   Capik Andrzej Marian               62     Brzesko

3                   Malik Ludmiła Maria                 70     Czchów

8                   Kruczyński Sebastian Józef      28     Doły

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8                   Sułek Stanisław                      30    Jasień

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH WYBORCÓW JANUSZA KORWIN-MIKKE

4                   Batko Marcin                          30    Porąbka Uszewska

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA MAŁOPOLSKA MARKA NAWARY"

1                   Kwaśniak Adam Jan                40    Borzęcin

8                   Tyrkiel Jerzy Henryk                45    Brzesko

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1                    Mietła Mieczysław                   63     Okocim

13                  Sady Marcin Tomasz               33     Przyborów


Jeżeli zauważyłeś jakąś pomyłkę proszę zawiadom o tym administratora portalu.

 

Źródło: PKW

comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2020 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com