Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic 
  Home  |   Almanach  |   BBS  |   Forum  |   Historia  |   Informator  |   Leksykon  |   Linki  |   Mapa  |   Na skróty  |   Ogłoszenia  |   Polonia  |   Turystyka  |   Autor  
 

Wyniki XXVI Turnieju Kręglarskiego im. Władysława Piotrowskiego  (TKKF „Sokół” Brzesko)  2012-12-10

Wyniki XXVI Turnieju Kręglarskiego im. Władysława Piotrowskiego (8-9 grudnia 2012 r.)– TKKF „Sokół” Brzesko

TKKF „Sokół” w Brzesku już po raz XXVI był organizatorem turnieju kręglarskiego poświęconego pamięci Władysława Piotrowskiego, byłego dyrektora Browaru „Okocim”, wielkiego sympatyka kręglarstwa, dzięki wsparciu którego powstała kręgielnia klasyczna w Brzesku.

Tegoroczny turniej, współorganizowany z BOSiR oraz Zarządem Osiedla „Okocimskie”, spotkał się z wielkim zainteresowaniem osób w różnym wieku. Łącznie wystartowało blisko 150 zawodników.

W sobotę 9 grudnia młodsi gracze rywalizowali w Turnieju Mikołajkowym - kategorie do 13 lat i 14-17 lat, z podziałem na chłopców i dziewczęta. W tym dniu na kręgielni pojawił się Święty Mikołaj, który rozdawał dzieciom słodkie prezenty.

Chwile oczekiwania na start organizatorzy uatrakcyjnili organizując turniej darta.

Po zakończeniu rywalizacji dzieci i młodzieży wystartowali dorośli, podzieleni na kategorie: mężczyźni OPEN, kobiety OPEN, zawodnicy z licencjami PZK. Dodatkowo liczono punkty startującym drużynom. Do niedzielnego finału awansowało 12 zawodników i 4 zawodniczki z kategorii OPEN oraz 4 graczy z licencjami.

Uroczystości otwarcia i zamknięcia turnieju dokonał Burmistrz Brzeska Pan Grzegorz Wawryka.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, wśród których znaleźli się:

Urząd Miasta Brzeska
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Gmina Szczurowa
Firma Bakutil Łukasz Baniak
Firma MTM Budownictwo Michał Zydroń
Pan Henryk Mleczko

Zarząd
TKKF „Sokół” Brzesko

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych kategorii.
 
DZIEWCZĘTA do 13 lat

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    PUNKTY
1.    Natalia Szuba    79
2.    Martyna Kopacz     67
3.    Weronika Kosieniak    67
4.    Patrycja Ojczyk    66
5.    Antonina Serwin    61
6.    Klaudia Maksimczyk    59
7.    Katarzyna Kurek    59
8.    Julia Solarz    53
9.    Julia Mleczko    47
10.    Kasia Kądziołka    47
11.    Żaneta Jopek    46
12.    Klaudia Ojczyk    41
13.    Gabriela Kamysz    41
14.    Aleksandra Pawlik    40
15.    Sara Wójtowicz    38
16.    Aleksandra Wierzbicka    37
17.    Izabella Krupa    37
18.    Kinga Maj    36
19.    Patrycja Nawrocka    35
20.    Natalia Tota    34
21.    Kamila Kudła    33
22.    Patrycja Rachwał    31
23.    Julia Golonka    31
24.    Natalia Babło    30
25.    Kinga Drabant    30
26.    Anita Rogóż r.    27
27.    Aleksandra Purchała    27
28.    Sandra Solak    26
29.    Patrycja Kaczmarczyk    25
30.    Justyna Czachor    24
31.    Klaudia Batko    23
32.    Magdalena Pięta    22
33.    Ewa Słota    21
34.    Weronika Piwowarczyk    20
35.    Joanna Tota    16
36.    Patrycja Caban    11
CHŁOPCY do 13 lat


MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    PUNKTY
1.    Bartosz Pośladek    105
2.    Łukasz Łazowski    99
3.    Tadeusz Łazowski    98
4.    Damian Czernecki    96
5.    Tomasz Lwowski    85
6.    Jan Łazowski    79
7.    Kamil Kociołek    76
8.    Igor Szydłowski    75
9.    Patryk Kicka    73
10.    Kamil Grzyb     72
11.    Bartosz Kotra     72
12.    Jakub Kotra    70
13.    Stanisław Lwowski     63
14.    Rafał Cichoń     63
15.    Kacper Majda    61
16.    Sebastian Jędryka    59
17.    Jakub Zachara    54
18.    Paweł Lwowski    53
19.    Bartłomiej Guzek     48
19.    Paweł Gawełczyk     48
20.    Krystian Mudała     45
21.    Maciej Pęcak     45
22.    Mateusz Put    44
23.    Łukasz Pośladek    43
24.    Mikołaj Rachwał    42
25.    Dawid Sikora    40
26.    Marcin Majka     35
27.    Bartosz Kozak     35
28.    Piotr Gałek    33
29.    Michał Góra    30
30.    Maciej Kozak    28
31.    Dawid Pabian    27
32.    Hubert Gonciarczyk    22
33.    Kacper Policht     21
34.    Łukasz Piwowarczyk     21
35.    Bartłomiej Łucarz    20
36.    Arkadiusz Chwała    19
37.    Grzegorz Babło     18
38.    Adrian Misiorowski    14
DZIEWCZĘTA 14-17 LAT

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    PUNKTY
1.    Anna Karwala    185
2.    Aleksandra Gagatek    181
3.    Olimpia Ropek    155
4.    Żaneta Szemer    152
5.    Karolina Żurek    151
6.    Katarzyna Żurek    108

CHŁOPCY 14-17 LAT

MIEJSCE    IMIĘ I NAZWISKO    PUNKTY
1.    Sebastian Rogóż    239
2.    Jakub Nosal    224
3.    Jakub Tomczyk    222
4.    Daniel Szydek    217
5.    Michał Zydroń    207
6.    Mateusz Łazowski    192
7.    Maciej Zaczyński    192
8.    Norbert Borowiec    186
9.    Cyryl Mikuliński    180
10.    Patryk Paryło    163
11.    Karol Pośladek    158
12.    Norbert Jewuła    144
13.    Jakub Krawczyk    117
14.    Krzysztof Wąsik    110
15.    Jakub Pęcak    110
16.    Artur Wielgosiński    85
17.    Konrad Wojcieszek    70

Klasyfikacja indywidualna kobiet - kategoria open.
Miejsce Nazwisko i imię Drużyna Wynik eliminacje Wynik finał Razem
1 Szydłowska Joanna BOSIR I 354 330 684
2 Woźniak Joanna Bakutil S.C. II 318 301 619
3 Bogusława Góra BOSIR I 316 272 588
4 Pacewicz-Pyrek Katarzyna UM 280 305 585
5 Gajec Barbara Browarna Team 268

6 Szczupak Beata   263

7 Szydłowska Katarzyna Oknolux 255

8 Szuba Natalia Jaworzno 242


Klasyfikacja drużynowa - zawodnicy bez licencji.
Miejsce Nazwisko i imię Drużyna Wynik indywidualny Wynik drużynowy (trzy najlepsze wyniki)
9 Pasierb Tadeusz UM 325 903
Pasierb Jarosław UM 298
Pacewicz-Pyrek Katarzyna UM 280
Kotfis Marek UM 205
4 Szydłowska Joanna BOSIR I 354 1,031
Kulka Bogumił BOSIR I 358
Pytka Waldemar BOSIR I 319
Góra Bogusława BOSIR I 316
9 Wąsowicz Artur Browarna Team 335 903
Nowak Artur Browarna Team 296
Dziegiecki Sławomir Browarna Team 272
Gajec Barbara Browarna Team 268
10 Sowa Robert Oknolux 306 851
Kłos Sławek Oknolux 276
Dadej Paweł Oknolux 269
Szydłowska Katarzyna Oknolux 255
3 Kotra Ryszard Bakutil I 369 1,040
Baniak Antoni Bakutil I 350
Pawełek Roman Bakutil I 321
Kotra Adam Bakutil I 311
5 Kozub Andrzej Bakutil S.C. II 363 1,023
Szydłowski Maciej Bakutil S.C. II 331
Serwin Marek Bakutil S.C. II 329
Baniak Łukasz Bakutil S.C. II 299
2 Szczupak Marek Carlsberg 362 1,060
Guzek Jan Carlsberg 358
Szczupak Wojciech Carlsberg 340
Szydłowski Tomasz Carlsberg 330
1 Zuzia Krzysztof Browar 376 1,078
Japa Józef Browar 351
Zydroń Szczepan Browar 351
Zydroń Michał Browar 312
8 Kordecki Bartłomiej Jawor 334 968
Fudala Michał Jawor 328
Nesterowicz Marek Jawor 306
  Jawor  
7 Malaga Dariusz GEM-BUD 345 986
Czuba Krzysztof GEM-BUD 329
Gibała Andrzej GEM-BUD 312
  GEM-BUD  
6 Brożek Czesław MWM 345 1,022
Woźniak Józef MWM 341
Tomczyk Stanisław MWM 336
Zachara Tomasz MWM 327

Indywidualnie - zawodnicy bez licencji.
Miejsce Nazwisko i imię Drużyna Wynik indywidualny
1 Kulka Bogumił BOSIR 358
2 Szczupak Marek Carlsberg 362
3 Zuzia Krzysztof Browar 376
4 Kotra Ryszard Bakutil I 369
5 Kozub Andrzej Bakutil S.C. II 363
6 Japa Józef Browar 351
7 Baniak Antoni Bakutil I 350
8 Guzek Jan Carlsberg 358
9 Szczupak Wojciech Carlsberg 340
10 Brożek Czesław MWM 345
11 Malaga Dariusz GEM-BUD 345
12 Zydroń Szczepan Browar 351
13 Woźniak Józef MWM 341
14 Tomczyk Stanisław MWM 336
15 Wąsowicz Artur Browarna Team 335
16 Kordecki Bartłomiej Jawor 334
17 Szydłowski Maciej Bakutil S.C. II 331
18 Szydłowski Tomasz Carlsberg 330
19 Serwin Marek Bakutil S.C. II 329
20 Czuba Krzysztof GEM-BUD 329
21 Fudala Michał Jawor 328
22 Zachara Tomasz MWM 327
23 Pasierb Tadeusz UM 325
24 Pawełek Roman Bakutil I 321
25 Pytka Waldemar BOSIR 319
26 Zydroń Michał Browar 312
27 Gibała Andrzej GEM-BUD 312
28 Kotra Adam Bakutil I 311
29 Sowa Robert Oknolux 306
30 Nesterowicz Marek Jawor 306
31 Baniak Łukasz Bakutil S.C. II 299
32 Pasierb Jarosław UM 298
33 Nowak Artur Browarna Team 296
34 Kłos Sławomir Oknolux 276
35 Dziegiecki Sławomir Browarna Team 272
36 Dadej Paweł Oknolux 269
37 Kotfis Marek UM 205

Zawodnicy z licencją

Miejsce Nazwisko i imię Drużyna Wynik eliminacje Wynik finał Suma
1 Krzysztof Soból TKKF "Sokół" Brzesko 384 390 774
2 Edward Szuba TKKF "Sokół" Brzesko 364 376 740
3 Tomasz Soból TKKF "Sokół" Brzesko 376 362 738
4 Krzysztof Szuba TKKF "Sokół" Brzesko 370 322 692
5 Baniak Antoni TKKF "Sokół" Brzesko 342   342
6 Kulka Bogumił TKKF "Sokół" Brzesko 334   334

comments powered by Disqus


Copyright © 2004-2020 Zbigniew Stos Wszelkie prawa zastrzezone.
Uwagi, opinie i komentarze prosze przesylac na adres portal.brzesko.ws@gmail.com