22 maja – zjazd maturalny.
Msza. Wizyta na grobie prof. Paleja. Odwiedziny Pałacu w którym mieściło się Liceum Ogólnokształcące. Budynek sprawia przygnębiające wrażenie. Serce scisneło się z bólu gdy zobaczyłem co zostało po wspaniałym pałacu. Po zrobieniu wspólnych zdjęć udaliśmy się do restauracji August, znajdującej się w obrębie parku Goetza. Do dziś nie mogę zrozumieć czym kierowali się ludzie pozwalając na ‘zbeszczeszczenie’ tej części parku przez jego sprzedaż i pozwolenie na wybudowanie tam nowego hotelu i restauracji. Sama impreza była bardzo udana i skończyła się przed 6-tą rano.
25 maja – Sesja
Po zrobieniu paru migawek, poszedłem na sesję Rady Miejskiej. Główny cel jaki mi przyświecał to chęć zobaczenia ludzi, których z małymi wyjątkami znałem tylko z protokołów sesji zamieszczanych na internecie. ‘Celowałem’ tak żeby wziąść udział w Interpelacjach i wolnych wnioskach. Kiedy wszedłem na salę, przew