Jan Hnatowicz
1964 – 70
zespoływ Brzesku m.in. "Kawaliry" , "KsiężycowiKawalerowie" i "Harc-hades"( na obozie harcerskim Hufca Brzesko w Niedzicy i później )- zespoły te miały różne składy osobowe - trudno więc wymienić wszystkich ludzi którzy się przez nie przewinęli.
1972 – 78
Kraków- Kabaret „"Pod Budą "(mi.in. Bogdan Smoleń , Anna Treter, Grzegorz Rekliński )-jakokompozytor i gitarzysta. Główne Nagrody na Festiwalach Piosenki Studenckiej w1974i75roku. Wiele nagród i wyróżnień na festiwalachi przeglądachkabaretowych(za muzykę i piosenki ) . Od1975 r. również współpraca z "Wolną Grupą Bukowina" - nagrody na Festiwalach Piosenki Studenckiej .
1978 - 85
Grupa Muzyczna "Pod Budą" założonawspólnie z Anną Treter, Andrzejem SikorowskimiAndrzejemŻurkiem. Nagroda Opole 1978 , wiele innych nagród i wyróżnień. Koncert zagraniczne. Członek zespołu "Wolna Grupa Bukowina"(aż do śmierci jej lidera Wojtka Belona w 1985 roku). Współpraca z Leszkiem Długoszem - krakowskim poetą i pieśniarzem.
1985 – 88
Zespół Martyny Jakubowicz – udział w wielu festiwalach m.in. Opole, Jarocin, Rawa Blues. Wiele koncertów w Polsce i za granicą .
1988 – 91
pobyt w USA – występy w klubach Nowego Jorku i Chicago z wieloma muzykami polskimi i amerykańskimi.
1991 - 2003
staławspółpraca z grupą "Pod Budą"- jako kompozytor, aranżer i producent
od 1995 staławspółpraca z czołowym polskim satyrykiem -KrzysztofemPiaseckim
od 2000 – również członek zespółu Anny Treter .