Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Eliminacje do Pucharu Polski K,J 29.10.2011r. BRZESKO

między Małopolską - Śląskiem

Młodzik

 

 

1.

43   Wąs Sebastian

06 Kleofas Katowice

Karpień Mikołaj

Magic Boxing Brzesko

2.

46   Szymczyk Jerzy

Góral Żywiec

Nowak Arkadiusz

Górnik Wieliczka

3.

54   Domińczyk Patryk

Magic Boxing Brzesko

Ozorek  Adrian

Górnik Sosnowiec

4.

56   Sierotowicz Daniel

Concordia Knurów

Kajda Szymon

Jawor Team Jaworzno

5.

59  Suchecki Dawid

LKS Myślenice

Chochla Robert

Golden Team Nowy Sącz

6.

59   Pazgan Kamil

LUX Krynica

Szkatuła Sebastian

Concordia Knurów

7.

+76  Migacz Jakub

Golden Team Nowy Sącz

Szwabowski Kamil

TSB Tarnowia

 

 

 

 

Senior

 

 

8.

60   Ptasiński Mateusz

Magic Boxing Brzesko

Jaworek Kamil

DKB Dąbrowa Górnicza

 

 

 

 

 

Kadect

 

 

9.

63    Grim Mariusz

TSB Tarnowia

Koral Dariusz

Golden Team Nowy Sącz

10.

66    Tokarz Grzegorz

Concordia Knurów

Patyk Konrad

Tiger Tarnów

11.

+80  Zając Michał

Górnik Wieliczka

Kantorowicz Szymon

Shogun Mysłowice

12.

+80  Urbaś Mateusz

Krokus Nowy Targ

Rup Jacek

Blachownia

 

 

 

 

 

Junior

 

 

13.

64    Białas Szymon

MOSM Tychy

Nalepka Marceli

Górnik Wieliczka

14.

64    Buchta Damian

06 Kleofas Katowice

Picheta Bartosz

LKS Mysłowice

15.

75    Bielic Paweł

Golde Team Nowy Sącz

Golonka Maciej

TSB Tarnowia

 

MMM i Eliminacje do Pucharu Polski K,J 30.10.2011r. BRZESKO

 

Młodzicy

 

 

 

1.

43

kg

Karpień Mikołaj

Magic Brzesko

Wyciszkiewicz Kordian

06 Kleofas Katowice

2.

46

kg

Szymczyk Jerzy

Góral Żywiec

Nowak Arkadiusz

Górnik Wileiczka

3.

50

kg

Szmid Fabian

RMKS Rybnik

Czuba Dawid

TSB Tarnowia

4.

59

kg

Szkatuła Sebastian

Concordia Knurów

Suchecki Dawid

LKS Myślenice

5.

62

kg

Duda Beniamin

Góral Żywiec

Cieslik Dominik

Jawor Team Jaworzno

6.

68

kg

Wyględacz Damian

Górnik Sosonowiec

Wodziński Mateusz

Górnik Sosonowiec

7.

plus76

kg

Migacz Jakub

Golden Team Nowy Sącz

Ghazaryn Artur

06 Kleofas Katowice

 

 

 

 

 

 

 

Kadect

 

 

8.

54

kg

Błachnio Daniel

MOSM Tychy

Pląder Mateusz

Wisła Kraków

9.

57

kg

Balcerzak Daniel

MOSM Tychy

Dal Jakub

Magic Brzesko

10.

63

kg

Koral Dariusz

Golde Team Nowy Sącz

Samborski Artur

LKS Myszków

11.

66

kg

Tokarz Grzegorz

Concordia Knurów

Strzelec Tomasz

Górnik Sosonowiec

12.

70

kg

Porębski Igor

Górnik Sosonowiec

Wawruszczak Kamil

Golde Team Nowy Sącz

13.

80

kg

Walaszczyk Karol

Blachownia

Rumin Matusz

Gerda Giebutów

14.

plus 80

kg

Kantorowicz Szymon

Shogun Mysłwoice

Rup Jacek

Blachownia

 

 

 

Junior

15.

56

kg

Bociański Daniel

Golde Team Nowy Sącz

Rabenda Dariusz

Tiger Tarnów

16.

60

kg

Domoń Szymon

Wisła Kraków

Janik Mateusz

TSB Tarnowia

17.

64

kg

Białas Szymon

MOSM Tychy

Picheta Bartosz

LKS Myszków

18.

69

kg

Białas Dawid

MOSM Tychy

Kiwior Damian

Tiger Tarnów

19.

75

kg

Golonka Maciej

TSB Tarnowia

Rzadkosz Mateusz

Wisła Kraków


Tłustym drukiem zaznaczono zwycięzcę